چگونه کمپینگ را از طریق فناوری آسان‌تر کنیم

کمپینگ فرصتی برای ارتباط مجدد با طبیعت و لذت بردن از فضای باز است. با این حال، برخی از افراد ممکن است با ایده حضور در جنگل در شب، یا حتی فکر خوابیدن در جایی غیر از یک ساختمان، دچار استرس شوند. برای آرام کردن ترس های همکار خود و داشتن یک سفر آماده که برای همه مهیج است، به خواندن ادامه دهید.

در اسرع وقت جای خود را در کمپ رزرو کنید. به خصوص در تابستان، بسیاری از افراد علاقه مند به کمپینگ با خانواده خود هستند. اگر در فصل زمستان رزرو خود را انجام دهید، به احتمال زیاد بهترین نرخ ممکن را دریافت خواهید کرد. این پس انداز می تواند به سرگرمی بیشتر خانوادگی در طول تعطیلات شما تبدیل شود.

اگر در حال برنامه ریزی برای هر نوع کمپینگی هستید، یکی از وسایلی که باید حمل کنید، کیت آتش نشانی است. اگر در شرایط بقا هستید، آتش راهی برای پختن غذا، گرم نگه داشتن شما، تصفیه آب و سیگنال دادن به کمک است. بسیاری از فروشگاه های کمپینگ، استارت های آتش نشانی را می فروشند که می توانند در صورت خیس بودن و بدون نیاز به سوخت استفاده شوند. همچنین، زمانی که در شرایط بقا نیستید، آتش درست کنید تا بدانید در صورت نیاز می توانید این کار را انجام دهید.

در حالی که شما این تصور را از یک سفر کمپینگ مملو از سرگرمی دارید، بسیاری از اوقات به نظر می رسد که خراش ها و بریدگی ها با آن همه سرگرمی همراه هستند. مطمئن شوید که یک جعبه کمک های اولیه با خود به طبیعت ببرید زیرا تصادفات اتفاق می افتد و همیشه بهتر است که ایمن باشید تا متاسف باشید. امیدوارم با خیال راحت بسته بندی شود، اما خیالتان راحت باشد که اگر اتفاقی بیفتد آماده هستید.

از هر گونه حیات وحشی که ممکن است با آن در تماس باشید اجتناب کنید. خرس ها به یک مشکل نسبتاً بزرگ در کمپینگ ها تبدیل شده اند. در برخی از پارک‌ها، آنها برای دسترسی به غذا، صندوق عقب ماشین را می‌شکنند. راکون ها نیز در بسیاری از کمپ ها مشکل بزرگی هستند. آنها نه تنها باهوش هستند و می توانند به راحتی به منابع غذایی شما دسترسی پیدا کنند، بلکه می توانند ناقل بیماری نیز باشند.

از زیاد کردن وسایل برای فرزندانتان نترسید. کمپینگ بهم ریخته است. بچه ها خاک را دوست دارند. همانطور که آنها در حال لذت بردن از محیط طبیعی هستند، ممکن است متوجه شوید که خاک به خاک اضافه می شود. برای فرزندانتان لباس اضافی همراه داشته باشید. خود را همیشه آماده نگه دارید.

قبل از عزیمت به یک سفر کمپینگ، پیش بینی مقصد خود را بررسی کنید. این می تواند به شما ایده دهد که در سفر خود چه چیزی را تجربه خواهید کرد. زمانی که تصوری از نحوه رفتار آب و هوا در حین کمپینگ دارید، می توانید لباس و تجهیزات مناسب را بسته بندی کنید.

اگر از چادر برای کمپینگ استفاده می کنید، برای خرید چادر خود فکر زیادی کنید. آب و هوا را در نظر بگیرید. محدوده قیمت خود را در نظر بگیرید. چند وقت یکبار از این چادر استفاده خواهید کرد؟ شما نمی خواهید چادری بخرید که نتواند در مقابل عناصر بایستد. در عین حال، لازم نیست برای چادری که قصد دارید فقط یک بار از آن استفاده کنید، هزینه زیادی بپردازید.

برای کودکان خود یک “صبحانه جنگلی” درست کنید. جعبه های میوه، آب میوه و جعبه های کوچک غلات را به درختان ببندید. بگذارید بچه های کوچکتر بیدار شوند و برای صبحانه شکار کنند. این یک راه سرگرم کننده برای شروع روز و چیزی است که بچه ها هر روز صبح منتظر آن هستند.

مطمئن شوید که محل کمپ شما قبل از تعطیلات شب کامل است. هنگام ماجراجویی در یک RV، قبل از تاریکی هوا با خیال راحت پارک کنید. اگر قصد دارید چادر بزنید، یک منطقه صاف از زمین خشک را پیدا کنید. اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است پس از تاریک شدن هوا در یک منطقه ناامن و ناامن باشید. می توانید ببینید که چگونه کمپ خود را راه اندازی کنید، که تا حد زیادی از ناامیدی نجات خواهد یافت.

هر روز هر آبی که در فریزر شما جمع شده است بریزید. شما می خواهید این کار را انجام دهید تا از ذوب شدن یخ داخل آب به آب جلوگیری کنید. همچنین ایده خوبی است زیرا هر گونه آلاینده ای که از غذاهایی که در آن دارید وارد آب شده است، می تواند خارج شود.

جعبه کمک های اولیه همراه داشته باشید. کمپینگ سرگرم کننده است. همچنین می تواند کمی خطرناک باشد. همیشه آماده باشید. خراش ها و بثورات کوچک به ویژه در طبیعت رایج هستند. یک کیت کمک های اولیه اضطراری پر از هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشید همراه داشته باشید. اگر مشکلی پیش بیاید خوشحال خواهید شد که این کار را انجام داده اید.

چراغ قوه ها و باتری های اضافی را بسته بندی کنید. می تواند در شب کاملاً تاریک شود، دور از تمام چراغ های شهر. منبع نور بسیار مهم است. در هر صورت چند چراغ قوه یدکی همراه داشته باشید. مطمئن شوید که باتری های اضافی را نیز بسته بندی کنید. منبع نور چیزی است که نمی خواهید خودتان را بدون آن پیدا کنید.

هنگامی که در کمپینگ هستید، هرگز نباید چیزی بخورید، مگر اینکه کاملاً از آنچه که هست مطمئن باشید. هیچ چیز بدتر از یک مورد قوی از مشکلات معده زمانی نیست که شما هم از مراقبت های پزشکی و هم از توالت دور هستید. توصیه می شود فقط غذاهایی را بخورید که همراه خود دارید.

تعداد زیادی از آسیب های ناشی از کمپینگ مستقیماً به دلیل بی احتیاطی در آتش است، بنابراین حتماً از آتش با احتیاط استفاده کنید. ابتدا مطمئن شوید که آتش سوزی در منطقه محل کمپ شما مجاز است. حلقه ای از سنگ ها را در اطراف آتش قرار دهید تا آن را مهار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.