برای یافتن بهترین نکات بهینه سازی موتورهای جستجو به پایین نگاه کنید

شاید قبلاً اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو را شنیده باشید، اما هرگز به آن نگاه نکرده اید. شاید شما نمی دانید معنی آن چیست و سعی می کنید بفهمید. بهینه سازی برای موتورهای جستجو فرآیندی است که سایت شما را برای موتورهای جستجو جذاب می کند، و این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید آن را برای شما کارآمد کنید. در اینجا چند نکته برای شروع شما وجود دارد.

اگر به دنبال درک بهتری از کلمات و عبارات کلیدی در سئو سایت هستید، ابتدا باید بدانید که افراد واقعاً از چه عباراتی استفاده می کنند. گوگل یک برنامه AdWords دارد که به شما این امکان را می دهد. شما کلمات و عبارات خاصی را وارد می‌کنید، و AdWords تعداد دفعاتی را که افراد برای آن کلمات و عبارات خاص جستجو کرده‌اند، برمی‌گرداند.

حتی تصاویر و فایل های ویدئویی ذخیره شده در سرور شما می توانند فرصتی برای افزایش رتبه بندی ایجاد کنند، بنابراین مطمئن باشید که همیشه فایل ها را با کلمات کلیدی ذخیره می کنید. به عنوان مثال: اگر تصویری در سایت خود دارید که با کاهش وزن سروکار دارد، مانند عکس قبل و بعد، هنگام ذخیره تصویر، مطمئن شوید که یک کلمه کلیدی مرتبط را در عنوان وارد کنید.

برای بهینه سازی موتورهای جستجو، از استفاده زیاد از فلش خودداری کنید یا در صورت امکان به طور کامل از آن اجتناب کنید. همین امر در مورد فریم ها و استفاده از چیزهایی مانند AJAX نیز صدق می کند. این به این دلیل است که صفحات یا عناصر مختلف در فلش یا تنظیمات مشابه، به جای داشتن پیوندهای متمایز، پیوند یکسانی را به اشتراک خواهند گذاشت. این امر پیدا کردن را برای موتورهای جستجو دشوارتر می کند.

هنگام انتخاب نام دامنه برای سایت خود، هرگز نباید به چیزی بی ربط بسنده کنید فقط به این دلیل که دامنه مورد نظر شما گرفته شده است. هرچه نام دامنه شما به موضوع سایت شما نزدیکتر باشد، در رتبه بندی بهتر عمل خواهید کرد. لامپ بالای سرتان را روشن کنید و یک نام دامنه عالی و مرتبط انتخاب کنید.

یک وب سایت استثنایی بسازید. قبل از انجام هر گونه سئو برای وارد کردن وب سایت خود به صفحه اول نتایج جستجو، صادقانه از خود بپرسید که آیا وب سایت شما واقعاً یکی از 5 وب سایت برتر جهان در مورد موضوع انتخابی شما است یا خیر. اگر نمی توانید با اطمینان به این سوال پاسخ مثبت دهید، روی بهبود وب سایت خود کار کنید.

رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار قابل دستیابی است. کلمات کلیدی هدف باید در تگ H1 استفاده شود زیرا موتورهای جستجو به این ترتیب شما را پیدا می کنند و سایت شما را دسته بندی می کنند. بهترین راه برای افزایش رتبه سایت خود استفاده موثر از تگ H1 است.

وب سایت شما باید به راحتی قابل خواندن و پیمایش باشد. داشتن یک سایت واضح و خوانا با گزینه هایی مانند فونت هایی که می توانند بزرگ شوند به رتبه بندی شما کمک می کند. سایت شما نه تنها برای موتورهای جستجو، بلکه برای بازدیدکنندگان نیز باید بهینه شود.

هنگام ساختن وب سایت وابسته خود، باید مطمئن باشید که بازدیدکنندگان می توانند به راحتی و به سرعت سایت شما را پیدا کنند. یکی از راه های رسیدن به این هدف کمک به موتورهای جستجو برای یافتن و دسته بندی صحیح سایت شما است. این یک تمرین خوب و مفید است که عناصر متا توصیفی را در کد html صفحات خود وارد کنید، زیرا این کار به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات شما را دسته بندی کنند.

از برنامه های اعتبارسنجی کد رایگان در وب استفاده کنید. شما نمی خواهید سایت شما به اشتباه کدگذاری شود، اما پرداخت هزینه برای بررسی آن ممکن است گران باشد. خوشبختانه، چندین سایت برنامه نویسی رایگان در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما هر بار دقیقاً همانطور که می خواهید ظاهر می شود.

هنگام جستجوی اطلاعات خاص در شبکه جهانی وب، امتحان عبارات جستجوی مختلف و مرتب کردن مجدد آن عبارات جستجو مفید است. اصطلاحات فنی به احتمال زیاد نتایج مورد نظر شما را به ارمغان می آورند و استفاده از مترادف ها نیز یک استراتژی جستجوی مفید است. بهینه سازی موتورهای جستجو چنین استراتژی های جستجو را تشخیص می دهد.

از کد HTML صحیح برای وب سایت خود استفاده کنید! تعداد زیادی اعتبارسنجی کد HTML رایگان به صورت آنلاین موجود است، بنابراین از آنها استفاده کنید! کد شکسته می تواند باعث شود که عنکبوت ایندکس صفحه شما یا حتی کل وب سایت شما را متوقف کند. اگر عنکبوت های موتور جستجو برای دیدن آن وجود نداشته باشد، سئوی شما اهمیتی نخواهد داشت!

اگر در حال خرید یک دامنه جدید برای یک سایت تحت میزبان هستید، حتما از میزبان بپرسید که آیا ترافیک سایت قدیمی شما را به سایت جدید شما ارسال می کند یا خیر. این تضمین می کند که کاربر با نشانک قبلی همچنان می تواند شما را پیدا کند. شما همچنین می‌توانید صفحات تغییر مسیر را در دامنه قبلی خود قرار دهید تا کاربران به طور خودکار به سایت جدید آورده شوند.

اطمینان حاصل کنید که همیشه آماده پاسخگویی به سؤالات بازدیدکنندگان در سایت خود هستید. این می تواند به شما کمک کند شهرت قابل اعتمادی ایجاد کنید زیرا بازدیدکنندگان شما به احتمال زیاد شما را به گروه دوستان و اقوام خود ارجاع می دهند. این نوع بازاریابی مردمی برای کمک به سئوی شما ضروری است.

همیشه مطمئن شوید که به عقب برگردید و صفحات محتوای قدیمی سایت خود را مرتباً بهینه کنید. اگر مطالب قدیمی شما مانند آن در رتبه بندی ظاهر نمی شود، باید آن را تجزیه و تحلیل کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید آن را تغییر دهید و آن را به روز کنید تا به رتبه بندی بهتر موتورهای جستجو کمک کند.

کلمات کلیدی و عبارات باید در نام فایل URL صفحات وب شما گنجانده شود. در حالی که ممکن است سازماندهی فایل‌ها با استفاده از نام‌های کوتاه‌تر یا استفاده از نوعی قرارداد شماره یا تاریخ ساده‌تر باشد، اما برای اهداف بهینه‌سازی موتور جستجو اشتباه است. موتورهای جستجو قطعاً نام فایل ها را در نظر می گیرند. همچنین، هنگام ایجاد نام فایل های خود، خط خطی روشی است که برای جدا کردن کلمات در نام فایل به جای فاصله یا زیرخط توصیه می شود.

قبل از اینکه سایت خود را بسازید، جستجوی کلمات کلیدی خود را انجام دهید. می توانید از ابزار کلمات کلیدی گوگل ادوردز استفاده کنید که رایگان است و موارد دیگر نیز وجود دارد. وقتی پیش از موعد در مورد کلمات کلیدی خود تحقیق می کنید، می توانید محتوایی بسازید که برای موتورهای جستجو مناسب باشد. شما می خواهید از کلمات کلیدی با حجم زیاد جستجو و رقابت کم استفاده کنید.

مهم نیست که چقدر در مورد موضوع آگاهی دارید. این نکات باید به شما کمک کند تا رتبه صفحه وب سایت خود را افزایش دهید. همانطور که توصیه های این مقاله را دنبال می کنید، درک بهتری از بهینه سازی موتورهای جستجو و نحوه تاثیر آن بر سایت خود خواهید داشت. به زودی به دیگران خواهید گفت که برای بهینه سازی سایت خود چه کاری می توانند انجام دهند.​

اینجا جایی است که می توانید بهترین نکات بهینه سازی موتورهای جستجو را پیدا کنید

آنچه از سایت شما برای کسب رتبه خوب لازم است چیزی است که دائما در حال تغییر است. شما باید مطمئن شوید که نکات و تاکتیک های به روزی دارید که می توانید به آنها مراجعه کنید تا به سطح مطلوب موفقیت دست یابید. این مقاله را برای چند نکته عالی در مورد سئو بررسی کنید.

موتورهای جستجو هر ویدئویی را در وب سایت شما با قرار دادن کلمات کلیدی در عناوین، برچسب ها و توضیحات ویدیو بهینه می کنند. دومین موتور جستجوی بزرگ جهان یوتیوب است و برای برخی از کلمات کلیدی گوگل ویدیوهای یوتیوب را در صفحه اول نتایج جستجو فهرست می کند. بنابراین، منطقی است که از تکنیک های سئو در تمام ویدیوهای وب سایت خود استفاده کنید.

با ایجاد URL یک وب سایت با کلمات کلیدی واضح، قابلیت جستجوی آن ها در موتورهای جستجو را افزایش می دهید. نشانی اینترنتی یک صفحه وب خاص نیز برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، حرکت در اطراف را آسان تر می کند. در نهایت، با داشتن URL های مبهم و پیچیده، نمایش آن صفحات در رتبه بندی برتر هر موتور جستجو را دشوارتر می کند.

سایت خود را برای حضور بهینه در موتور جستجو کدنویسی کنید. این به معنای اجتناب از هر دو جدول و قاب های تو در تو است. اگر باید این موارد را در طرح بندی صفحه خود بگنجانید، مطمئن شوید که یک گزینه جایگزین را ارائه دهید که در هر صفحه پیوند داده شده است. عنکبوت‌های موتورهای جستجو برای فهرست کردن جداول و فریم‌ها مشکل دارند، بعلاوه باعث می‌شوند صفحات کندتر برای بازدیدکنندگان سایت بارگذاری شوند.

از تجزیه و تحلیل برای ردیابی داده های جمع آوری شده استفاده کنید. این مقدار زیادی داده بسیار مفید در مورد ترافیک سایت شما فراهم می کند. شما می توانید ببینید که بازدیدکنندگان سایت شما از کجا آمده اند، چه مدت در سایت شما می مانند و چه کاری در سایت شما انجام می دهند.

اگر می خواهید از قرار گرفتن سه تا شش ماهه سایت خود در ورطه رتبه بندی جلوگیری کنید، مبادله لینک های زیادی انجام ندهید یا بلافاصله لینک های زیادی خریداری نکنید. وقت خود را صرف بازاریابی سایت خود به آرامی به اینترنت کنید و رتبه شما بسیار سریعتر بالا می رود.

هنگام نوشتن از سبک سئو استفاده کنید. این به معنای تکرار کلمات کلیدی اصلی و مرتبط است، اما نه به روشی سفت و سخت. می توانید از کلمات کلیدی جایگزین استفاده کنید یا کلمات کلیدی اصلی خود را کمی تغییر دهید. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی ارجاع داده اید تا محتوای شما به عنوان مرتبط با کلمات کلیدی که می خواهید با آن مرتبط باشد طبقه بندی شود.

جواهرات می توانند یک اکسسوری بسیار شیک باشند، اما در طول روز نیز باکتری های زیادی را جمع آوری می کنند. زیورآلات خود را بدون توجه به جایی که روی بدن شما قرار دارد، مرتباً تمیز کنید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که میزان باکتری هایی که با پوست شما در تماس هستند را به حداقل می رساند.

با ایجاد تعادل بین کلمات کلیدی بسیار کم و کلمات کلیدی بیش از حد، از کلمات کلیدی به طور موثر برای بهینه سازی موتور جستجو استفاده کنید. کلمات کلیدی باید در عنوان، در محتوای شما و همچنین در نام تصویر شما ظاهر شوند. از قرار دادن تعداد بیش از حد کلمات کلیدی در سرتاسر سایت خود مراقب باشید تا موتور جستجو شما را به عنوان یک هرزنامه نبیند.

اگر می خواهید در صفحه نتایج موتور جستجو به سمت بالا حرکت کنید، باید وب سایت خود را به سایر وب سایت های مشابه پیوند دهید. موتورهای جستجو وب سایت هایی را ترجیح می دهند که به سایت های دیگر متصل هستند و به آن سایت ها ترجیح می دهند. این را می توان به راحتی انجام داد و نتایج بزرگی به همراه داشت که ارزش تلاش را دارد.

هنگامی که برای اولین بار سایت خود را ایجاد می کنید، باید به سایتی که قبلاً توسط گوگل معتبر است، پیوند دهید. درخواست از طریق فرآیند ارسال عادی Goggle می‌تواند زمان بسیار زیادی طول بکشد. پیوند دادن به یک سایت از قبل شناخته شده یک راه عالی برای انتقال سایت خود به صفحه نتایج و شروع سریع به دریافت ترافیک است.

حذف تمام جاوا اسکریپت درون خطی به یک فایل جداگانه باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحه می شود. شما می خواهید اینها را در یک فایل js include قرار دهید. این به شما در رتبه‌بندی جستجو نیز کمک می‌کند، و زمانی که به این روش تنظیم شود برای چشم جذاب‌تر است.

به طور مداوم وب سایت خود را ارزیابی کنید. اگر می خواهید در صفحه اول نتایج جستجو گنجانده شود، باید یکی از بهترین ها باشد. به رقابت خود نگاه کنید و از خود بپرسید که سایت شما چگونه است. واقع بین باشید و برای بهتر کردن آن به کار خود ادامه دهید. نظرات دوستان و خانواده خود را نیز در مورد وب سایت خود دریافت کنید.

انواع مختلفی از محتوا را در سایت خود قرار دهید، از متن گرفته تا ویدیو. موتورهای جستجو معمولاً هنگامی که افراد جستجو می کنند، ترکیبی از این نتایج را برمی گردانند. هرچه محتوای شما تنوع بیشتری داشته باشد، شانس بیشتری برای نمایش در نتایج برتر در یک موتور جستجو خواهید داشت. افزودن تصاویر و ویدئو به شما مزیتی می دهد که ممکن است رقبای شما نداشته باشند.

با افزودن محتوای جدید به سایت خود، به خزنده های موتورهای جستجو دلیلی می دهید تا وب سایت شما را در نظر بگیرند. به عنوان یک مزیت اضافه، اگر محتوای شما واقعاً خوب است، می توانید انتظار داشته باشید که به اشتراک گذاشته شود. افرادی که به محتوای شما لینک داده اند احتمالاً برای مطالعه بیشتر باز خواهند گشت و دوستانشان نیز با آنها خواهند آمد!

سعی کنید از نمایه سازی معنایی پنهان بهره ببرید. کاری که این کار انجام می دهد این است که مترادف های مرتبط با کلمات کلیدی سایت شما را ردیابی می کند. بنابراین اگر کسی یک کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را هدف قرار می دهد، می توانید از مترادف های اطراف آن استفاده کنید تا به عنکبوت های جستجو کمک کنید صفحه شما را بهتر ایندکس کنند و رتبه بندی کنند.

اطمینان حاصل کنید که به ایمیل های هرزنامه ای که ممکن است توسط شرکت های سئو ارسال شود پاسخ ندهید. اگر آنها وعده‌های دیوانه‌واری می‌دهند که شما می‌دانید آنقدر خوب هستند که درست نباشند، پس از آن غافل نشوید. شرکت های معتبر سئو از ارسال ایمیل های اسپم خودداری می کنند.

رتبه بندی چیزی است که همه چیز در مورد آن است. اگر به دنبال آن جایگاه برتر نیستید، با هر کسب و کاری متکی به وب مبارزه خواهید کرد. نکات SEO را که در این مقاله خوانده اید به خاطر بسپارید و به آنها مراجعه کنید – آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که سایت شما در جایگاه بالایی قرار دارد. این به شما بستگی دارد که زمانی را برای عملی کردن توصیه ها پیدا کنید.

کسب و کار خود را با این نکات سئو هوشمند تقویت کنید

بهینه سازی موتورهای جستجو یک راه عالی و ساده برای به دست آوردن ترافیک بیشتر برای سایت شما است، زیرا این الگوریتم نحوه افزایش دید سایت را محاسبه می کند. شما این کار را با انتخاب دقیق کلمات کلیدی خود و گنجاندن آنها در محتوای وب سایت خود انجام می دهید.

هنگام نوشتن یک صفحه، برای سئو سایت از برچسب های پررنگ روی کلمه کلیدی مورد نظر خود برای صفحه استفاده کنید. موتورهای جستجو تشخیص می‌دهند که آنچه شما به صورت پررنگ قرار داده‌اید مهم است و به این ترتیب با اطلاعات برخورد می‌کند. با این حال، خیلی چیزها را پررنگ نکنید وگرنه بد به نظر می رسد.

نقشه سایت را به صفحه وب خود اضافه کنید. موتورهای جستجو نمی توانند صفحاتی را که به راحتی پیدا نمی کنند ایندکس کنند. نقشه سایت می تواند به موتورهای جستجو کمک کند تا همه چیز را در سایت شما پیدا کنند. اگر پیمایش سایت شما دشوار است، یا بسیار بزرگ است، حتی می توانید چندین نقشه سایت برای کمک بیشتر به موتورهای جستجو داشته باشید.

در مورد رتبه بندی صفحات خود در موتورهای جستجو وسواس نداشته باشید. محتوای شما مهمتر از رتبه شما است و خوانندگان متوجه این موضوع هستند. اگر بیش از حد روی رتبه تمرکز کنید، ممکن است به طور تصادفی فراموش کنید که مخاطب واقعی شما چه کسی است. به مشتریان خود رسیدگی کنید و رتبه شما خود به خود بالا می رود.

سعی کنید فلش و فریم ها را در سایت خود به حداقل برسانید. آنها ممکن است زیبا به نظر برسند، اما برای بهینه سازی موتورهای جستجو وحشتناک هستند و موتورها نمی توانند آنها را به راحتی رمزگشایی کنند. اگر مجبور به استفاده از فلش هستید، مطمئن شوید که لینک ها یا کلمات کلیدی را نیز در پایین صفحات خود قرار دهید.

آن را با یک URL ساده نگه دارید. لازم نیست برای یک وب سایت شش URL داشته باشید. حتی اگر اطلاعات کاملاً متفاوت است، سعی کنید همه آنها را در یک عنوان نگه دارید. موتورهای جستجو از URL های مختلف برای رتبه بندی های مختلف استفاده می کنند و شما را پایین تر یا بالاتر از آنچه باید باشید قرار می دهند. مشتریان همچنین ممکن است گیج شوند که چرا دائماً سایت شما را ترک می کنند در حالی که واقعاً نیستند.

استفاده از ابزارهای تحلیلی به مدیر وب‌سایت باهوش کمک می‌کند تا اثربخشی بهینه‌سازی موتور جستجوی خود را قضاوت کند. ابزارهای تحلیلی می توانند دقیقاً نشان دهند که جستجوگران از چه کلمات کلیدی برای مکان یابی سایت وب مستر استفاده می کنند. این به مدیر وب سایت اجازه می دهد تا استراتژی سئوی خود را حتی بیشتر تنظیم کند و بر روی کلمات کلیدی متمرکز شود که موثرترین آنها ثابت شده است.

برای به حداکثر رساندن تأثیر توضیحات ALT عکس خود، کلمات کلیدی خاصی مانند تصویر یا تصویر را اضافه کنید. بسیاری از افرادی که از جستجوی تصویر استفاده می کنند از یکی از این دو کلمه کلیدی استفاده می کنند. استفاده از آن به عکس شما رتبه بالاتری می دهد و ترافیک جستجوی تصویر بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. سعی کنید کلمات کلیدی را که برای جذب ترافیک از منابع مختلف استفاده می کنید، تغییر دهید.

از تگ های هدر برای افزایش رتبه موتور جستجو استفاده نکنید. از تگ H1 فقط یک بار در صفحه خود، نزدیک به بالا استفاده کنید. سپس از تگ H2 چند بار، حداکثر 2-3 استفاده کنید. در نهایت، از تگ H3 برای کم اهمیت ترین عنوان های صفحه استفاده کنید. تا زمانی که به این قوانین پایبند هستید، با خیال راحت عناوین خود را با عبارات غنی از کلمات کلیدی پر کنید!

اگر سایتی دارید که به زبان غیر انگلیسی نوشته شده است، از متا تگ زبان استفاده کنید. انجام این کار زمانی که شخصی به زبان خاصی جستجو می کند، وب سایت شما را بالاتر می برد.

هنگامی که صحبت از کلمات کلیدی و بهینه سازی موتورهای جستجو می شود، سعی کنید از 3-5 کلمه کلیدی مختلف در هر پست استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا مورد توجه موتورهای جستجو قرار بگیرید و ترافیک سایت خود را هدایت کنید. اگر در طول هفته پنج بار وبلاگ نویسی کنید، هر هفته حدود 15 کلمه کلیدی به شما می رسد. این یک راه عالی برای افزایش آمار وبلاگ شما است.

سعی کنید تمرکز خود را روی هر صفحه به سمت یک عبارت کلیدی خاص حفظ کنید. زیاده روی در تعداد کلمات کلیدی در صفحه شما، خواندن مطالب شما را دشوار می کند و موتورهای جستجو گیج می شوند. نگرانی در مورد تنها یک موضوع باعث می شود شما محتوای بهتری تولید کنید، که باعث می شود خوانندگان شما به بازگشت خود ادامه دهند زیرا از آنچه که پیدا می کنند راضی خواهند بود. بهینه سازی موتورهای جستجو تحت الشعاع خوانندگان وفادار قرار می گیرد.

اطمینان حاصل کنید که متن اطراف یک تصویر واقعاً با محتوای تصویر مطابقت دارد. متن در واقع بر رتبه‌بندی یک تصویر در یک صفحه تأثیر می‌گذارد، بنابراین اگر هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشته باشند، تصویر شما می‌تواند در نتایج موتورهای جستجو ظاهر شود که نمی‌خواهید در آن نمایش داده شود.

اگر می‌خواهید با استفاده از بهینه‌سازی موتور جستجو، ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید، باید تراکم کلمات کلیدی خود را در مواقع ضروری تغییر دهید. باید کاری کنید که کلمات و عبارات کلیدی تقریباً سه تا پنج درصد از کل متن و پیوندهای هر صفحه را تشکیل دهند. این کارآمدترین راه برای بهینه سازی موتور جستجو است.

برای کمک به ارتقاء وب سایت خود در رتبه بندی موتورهای جستجو، حجم زیادی از محتوا را ارائه دهید. به اندازه کافی موضوعات را پوشش دهید تا به وب سایت شما جذابیت بیشتری بدهد، اما مطمئن شوید که همچنان در جایگاه خود باقی خواهید ماند. به عنوان مثال، اگر صاحب یک وبلاگ بیسبال هستید، می توانید مقالاتی در مورد اقلام بیسبال کلکسیونی، بازیکنان فعلی و گذشته و حتی مقاله ای در مورد تجهیزات بنویسید. داشتن انواع مختلفی از محتوا می تواند شما را در زمانی که خوانندگان در جستجوی موضوع شما هستند به بالاترین سطح برساند.

اگر می خواهید سایت شما در موتورهای جستجو دیده شود، یک راه ساده برای کمک به آن ایجاد چیزی است که نقشه سایت نامیده می شود. نقشه های سایت لیستی از پیوندها به تمام صفحات سایت شما در یک الگوی درختی است که به کاربر اجازه می دهد با یک کلیک به هر صفحه ای دسترسی پیدا کند.

مطمئن شوید که سایت شما بدون خطا و کاربرپسند است. بازدیدکنندگان مطمئناً از سایتی که مملو از گاف ها و گرامر ضعیف است فرار می کنند. مطمئن شوید که پیوندهای خود را مرتباً بررسی می کنید تا مطمئن شوید که همه آنها هنوز کار می کنند و به مکانی که قرار است هدایت شوند.

همانطور که قبلاً نشان داده شد، بهینه سازی موتور جستجو فقط یک روش محاسبه شده برای کشف نحوه جذب ترافیک به سایت شما بر اساس کلمات کلیدی است که مشتریان شما برای یافتن وب سایتی مانند شما استفاده می کنند. با درک مفهوم در این مقاله و قرار دادن آن برای وب سایت خود، می توانید از مزایای بزرگی بهره مند شوید.

 

مشاوره برای یک برنامه بهینه سازی موتور جستجو موفق

اگر می خواهید بالاتر از همه وب سایت های دیگر قرار بگیرید، بهینه سازی عالی برای موتورهای جستجو را هدف قرار دهید. برای استفاده از تمام قدرت بهینه سازی موتور جستجو، باید تمام ترفندهای تجارت را بدانید. این مقاله بهترین تکنیک ها برای افزایش محبوبیت وب سایت شما و همچنین روش هایی را که باید از آنها اجتناب کنید را شرح می دهد.

سئو سایت بازی صبر است. هیچ چیز در یک شب اتفاق نمی افتد یا تغییر نمی کند تا ترافیک شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. به خصوص اگر یک وب سایت کاملاً جدید دارید، فرآیند بهینه سازی ممکن است تا ماه ها نتیجه ای را نشان ندهد. هیچ تفاوتی با داشتن یک فروشگاه آجر و ملات ندارد. ایجاد تشخیص نام مدتی طول می کشد.

کلمات کلیدی خود را در ذهن داشته باشید، اما صفحه خود را برای کاربران ایجاد کنید. موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی می خزند اما آنهایی نیستند که روی پیوند شما کلیک کنند. عنوان صفحه یا توضیحات متا که مملو از کلمات کلیدی بدون محتوا باشد باعث می شود افراد روی لینک شما کلیک نکنند.

هنگام بهینه سازی سایت خود برای گوگل، از کپی “نیمه اسپم” استفاده نکنید. تغییرات اخیر الگوریتم گوگل نه تنها هرزنامه های آشکار را جریمه می کند (مثلاً “دریافت X@naX از 0verseas”)، بلکه محتوای با کیفیت پایین را نیز جریمه می کند که هیچ هدف مفیدی جز هدایت بازدیدکنندگان به یک سایت ندارد. مقاله‌هایی که توسط رایانه تنظیم شده‌اند نمونه خوبی از این نوع محتوا هستند.

موتورهای جستجو فقط می توانند آنچه را که واقعاً در وب سایت شما وجود دارد جستجو کنند، نه آنچه را که در توضیح تصویر است. سعی کنید از توضیحات تصویر دوری کنید. در عوض باید یک کادر متنی زیر تصویر واقعی قرار دهید تا بتوان کلمات را در موتور جستجو جستجو کرد.

این به نظر اساسی می رسد، اما یک روش خوب برای دنبال کردن این است که مرتباً رتبه صفحه خود را با استفاده از خدمات نظارت بر ترافیک مستقل نظارت کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا بهینه سازی شما بر ترافیک سایت شما تأثیری دارد یا خیر. یک سایت خوب برای استفاده الکسا است که آمار مفید فراوانی را نشان می دهد.

بهترین راه برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، عالی کردن آن است. اگر سایت شما در صفحه اول رتبه بندی یک موتور جستجو نمایش داده می شود، به این معنی است که یکی از بهترین 10 سایت در جهان در مورد آن موضوع است. اگر سایت شما یکی از 10 سایت برتر دنیا نیست، آن را تا زمانی که باشد بهبود دهید.

برای نشان دادن اهمیت کلمه کلیدی برای موتورهای جستجو، در اولین استفاده آن را پررنگ کنید. موتورهای جستجو می‌توانند تشخیص دهند که متن پررنگ‌تر است و کلمات پررنگ‌تر را برای صفحه شما مهم‌تر ارزیابی کنند. داشتن یک کلمه پررنگ به موتورهای جستجو کمک می کند تا کلمه کلیدی شما را پیدا کنند و به دنبال ظاهر اضافی آن در صفحه شما باشند.

یکی از راه های افزایش جایگاه خود در رتبه بندی جستجوی وب سایت، بهبود زمان بارگذاری وب سایت شما است. موتورهای جستجو به دنبال ارائه بهترین تجربه ممکن به جستجوگران خود هستند و اکنون زمان بارگذاری را در پروتکل های رتبه بندی جستجوی خود لحاظ می کنند. زمانی که جستجوگران منتظر بارگیری سایت‌ها هستند، سایت‌های با بارگذاری آهسته در ترکیب گم می‌شوند. راه‌هایی را برای بهینه‌سازی فرآیند بارگیری با راه‌حل‌هایی مانند تصاویر فشرده، استفاده محدود از انیمیشن‌های Flash و جابه‌جایی جاوا اسکریپت خارج از کد HTML خود کاوش کنید.

اگر می خواهید شانس ظاهر شدن در بیشترین جستجوها را افزایش دهید، به اضافه کردن یک وبلاگ در صفحه وب خود فکر کنید. موتورهای جستجو به دنبال محتوای به روز هستند، بنابراین اگر صفحه شما قدیمی است، این بهترین راه برای شماست. برای بازدیدکنندگان بیشتر و فروش بیشتر، یک وبلاگ در سایت خود قرار دهید.

از تگ عنوان به درستی استفاده کنید. در زبان کدنویسی HTML، تگ عنوان چیزی است که مشتریان شما هنگام بازدید از سایت شما در بالای مرورگر خود می بینند. همچنین این چیزی است که بسیاری از موتورهای جستجو را هدایت می کند تا مشتریان شما بتوانند شما را پیدا کنند. مطمئن شوید که عنوان شما توصیفی است و حاوی کلمات کلیدی مهم شما است.

هیچ روش واحدی برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود ندارد، اما استفاده از متا تگ ها شروع خوبی است. هنگام انتخاب برچسب خود مطمئن شوید که کلمه کلیدی واقعاً با وب سایت شما مطابقت دارد. از عبارت جستجویی استفاده کنید که فکر می کنید بازار هدف شما از آن برای یافتن محصول یا خدمات شما استفاده می کند.

هنگامی که به دنبال یک شرکت خدمات سئو هستید، انتخاب بسیار سخت است زیرا همه آنها ادعا می کنند که در این تجارت بهترین هستند! چیزی که ممکن است به ذهن شما خطور نکند این است که بهتر است با یک شرکت خدمات سئو که در نزدیکی شما قرار دارد، باشید. اگرچه این روزها امکان انجام تجارت کاملاً آنلاین وجود دارد، اما همیشه مطلوب نیست. همکاری نزدیک با یک شرکت خدمات سئو کاری است که احتمالاً باید شخصاً انجام دهید.

سئو راهی برای کسب درآمد آنلاین است. این یک راه عالی برای ترغیب مردم به دیدن سایت شما و کلیک کردن بر روی آن است. موتورهای جستجو محتوای موجود در سایت شما را رتبه بندی می کنند و آدرس وب شما را به ترتیبی که انتخاب می کند قرار می دهند. چندین چیز وجود دارد که بر این امر تأثیر می گذارد و بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از آنهاست.

یکی از راه‌های بهبود دید موتورهای جستجو، ارائه تعداد زیادی لینک داخلی در سایت شما است. فهرستی از پیوندهای محتوا در کنار و همچنین پیوندهای مکرر به آرشیوهای خود و سایر صفحات درون خود محتوا داشته باشید. پیوند دادن به سایت خود در سایت باعث می شود موتورهای جستجو بیشتر شما را انتخاب کنند، اما مراقب باشید که بیش از حد لینک نکنید تا به عنوان هرزنامه علامت گذاری نشوید.

مطمئن شوید که وب سایت شما برای بهینه سازی موتورهای جستجو مدرن و به روز است. یک وب سایت قدیمی که به نظر می رسد بلافاصله بازدیدکنندگان را از بین می برد. شما می‌خواهید مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما حداقل یک دقیقه در صفحه شما می‌مانند تا زمانی برای جذب اطلاعات شما داشته باشند و به اندازه کافی کنجکاو شوند تا روی چند لینک کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو به معنای قرار دادن وب سایت خود در مکان اصلی برای یافتن است. مقاله ای که به تازگی خواندید به شما نکات متعددی را در مورد چگونگی انجام این کار برای شما ارائه کرده است. با استفاده از این ترفندهای ساده، وب سایت شما در کمترین زمان مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین همین امروز ترافیک خود را افزایش دهید!

به دنبال راه هایی برای رتبه بندی وب سایت خود در نتایج جستجو هستید؟ این مراحل ساده را دنبال کنید

بسیاری از مردم به این نتیجه می‌رسند که فضای مناسبی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار وب مناسب است، اما نمی‌توانند بفهمند که چگونه ترافیک را به وب‌سایت خود بیاورند. خوب، شما هیچ ترافیکی دریافت نمی کنید، زیرا سایت شما پیدا نمی شود. این مقاله را بخوانید و نکات مختلف SEO ارائه شده در آن را مطالعه کنید.

هنگام سئو سایت خود برای عبارات کلیدی، به جای کلمات تک، به نزدیکی کلمات کلیدی توجه کنید. بهترین کار این است که کلمات کلیدی شما با هم ظاهر شوند، نه اینکه با اصطلاحات دیگر از هم جدا شوند. این روش وزن داده شده برای جستجوی آن عبارت را افزایش می دهد، بدون اینکه از جستجوی عبارات فردی کم کند.

هنگام راه اندازی سایت خود با استفاده از سئو، اهمیت نقشه سایت را فراموش نکنید. عنکبوت های موتورهای جستجو مانند کاربران انسانی نقشه های سایت را دوست دارند. هر دو گروه را نشان می دهد که همه چیز در سایت شما قرار دارد و تراکم کلمات کلیدی صفحات شما را افزایش می دهد. نقشه های سایت نیز مانند بک لینک ها به افزایش رتبه بندی پیوند شما کمک می کنند.

شما می توانید با به روز نگه داشتن روشی که موتورهای جستجو وب سایت ها را فهرست می کنند، بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهبود بخشید. موتورهای جستجو همیشه الگوریتم ها و روش هایی را که برای ارزیابی وب سایت ها و فیلتر کردن هرزنامه ها استفاده می کنند، اصلاح می کنند. با تحقیق در مورد پیشرفت‌ها در این زمینه، می‌توانید مطمئن شوید که همیشه تمام تلاش خود را برای بهبود موقعیت سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو انجام می‌دهید.

در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو فضایل بسیاری وجود دارد و صبر و شکیبایی بزرگترین آنهاست. هنگامی که سایت خود را ترافیک می کنید، به خصوص اگر یک تاجری هستید که خودتان این کار را انجام می دهید، باید متوجه باشید که برای رتبه بندی کسب و کارتان در بالاترین رتبه زمان می برد. نتایج ممکن است ماه ها طول بکشد، اما شما باید در این مدت به کار خود ادامه دهید.

برای تعیین اینکه آیا سئو شما کار می کند یا خیر، باید وضعیت خود را زیر نظر داشته باشید. با ابزاری مانند نوار وظیفه گوگل مانیتور کنید تا رتبه صفحه خود را به بهترین نحو زیر نظر داشته باشید. همچنین می‌خواهید ایده‌ای داشته باشید که بازدیدکنندگان سایت شما از کجا آمده‌اند و کدام کلمات کلیدی را برای یافتن شما تایپ می‌کنند.

مطمئن شوید که فراموش نکرده اید که robots.txt را رها کنید. در بسیاری از موارد، زمانی که یک سایت در حال توسعه است، طراحان وب از فایل robots.txt استفاده می‌کنند تا از ایندکس کردن سایت توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنند. برخی از همین طراحان وب فراموش می کنند که فایل robots.txt را زمانی که سایت فعال می شود حذف کنند. اگر می دانید که سایت شما در چه تاریخی راه اندازی می شود، یک نکته این است که یک کار cron ایجاد کنید که فایل robots.txt را به طور خودکار در تاریخ تعیین شده حذف می کند.

محتوای وب سایت را بنویسید که انسان بتواند آن را درک کند و از آن لذت ببرد. کلمات کلیدی مزخرف تزریق شده است که کار نمی کند. موتورهای جستجو برای تمایز بین جملات واقعی و رشته های کلمات برنامه ریزی شده اند. آنها می دانند که یک پاراگراف نباید یک جمله را بارها و بارها تکرار کند. اگر سایت خود را با محتوای ارزشمند پر کنید، SERPS به شما پاداش خواهد داد.

همیشه مطمئن شوید که صفحات جداگانه ای که سایت شما را تشکیل می دهند به خودشان و همچنین صفحه اصلی وب شما پیوند دارند. با داشتن صفحات بیشتر که بین خود پیوند برقرار می کنند، ترافیک بیشتری توسط هر صفحه جداگانه دریافت می شود. این یکی از اساسی ترین راه ها برای بهینه سازی و افزایش ترافیکی است که از قبل به سایت خود دریافت می کنید.

یکی از راه های شگفت انگیز برای جلب توجه مادیان به سایت بازاریابی خود این است که یک بخش منبع به سایت خود اضافه کنید. با این کار می توانید دید بیشتری در موتورهای جستجو داشته باشید. این به ناچار ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این، این بخش منبع به احتمال زیاد مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهد کرد.

یکی از راه های افزایش جایگاه خود در رتبه بندی جستجوی وب سایت، بهبود زمان بارگذاری وب سایت شما است. موتورهای جستجو به دنبال ارائه بهترین تجربه ممکن به جستجوگران خود هستند و اکنون زمان بارگذاری را در پروتکل های رتبه بندی جستجوی خود لحاظ می کنند. زمانی که جستجوگران منتظر بارگیری سایت‌ها هستند، سایت‌های با بارگذاری آهسته در ترکیب گم می‌شوند. راه‌هایی را برای بهینه‌سازی فرآیند بارگیری با راه‌حل‌هایی مانند تصاویر فشرده، استفاده محدود از انیمیشن‌های Flash و جابه‌جایی جاوا اسکریپت خارج از کد HTML خود کاوش کنید.

عبارات کلیدی را در زیرنویس، شکستگی صفحه و نقاط گلوله قرار دهید. کلمات کلیدی قابل توجه روشی کارآمد برای شناسایی شدن توسط یک موتور جستجو هستند، ناگفته نماند، برای شکستن بلوک های متنی بزرگتر و جلوگیری از خستگی خواننده. استفاده از این عبارات به عنوان شکستگی صفحه نیز برای چشم بسیار جذاب است و به خواننده شما کمک می کند تا آنچه را که در وهله اول به دنبال آن بوده است یادآوری کند.

یک راه محبوب برای بهینه سازی نتایج موتور جستجو، استفاده از ابزار کلمات کلیدی Google AdWord است. با استفاده از آن، می توانید بررسی کنید که افراد از چه کلمات کلیدی برای جستجوی چیزهای خاص استفاده می کنند. با استفاده از این داده ها، سپس می توانید شروع به تنظیم کلمات کلیدی خود برای مطابقت با آنچه دیگران استفاده می کنند، کنید تا بازدیدهای بیشتری ایجاد کنید.

هر کاری که انجام می دهید، از استفاده از تصاویر برای پیوندهای خود در داخل سایت و صفحات خارجی خودداری کنید. موتورها عاشق متن هستند و سایت هایی را که لینک های زیادی دارند را دوست دارند. اگر پیوندهای خود را در تصاویر قرار می دهید، اساساً آنها را از خزنده ها پنهان می کنید. از آن اجتناب کنید وگرنه رتبه شما آسیب خواهد دید.

بهینه سازی موتور جستجو به سادگی اصطلاحی است که برای توصیف فرآیندی به کار می رود که در آن شما هر کاری که می توانید برای وب سایت خود انجام می دهید تا به سرعت توسط موتورهای جستجو پیدا شود و در رتبه های بالاتری قرار گیرد. در حالی که بالا بودن در لیست برای اهداف ترافیکی مهم است، اما اگر پایین تر از این لیست باشید، همچنان اغلب پیدا خواهید شد. دروغ نگویید تقلب و دزدی نکنید تا خود را در رتبه اول قرار دهید.

شما باید ساختار URL سایت خود را تا حد امکان واضح نگه دارید. این کار باعث می‌شود سایت شما به راحتی قابل پیمایش باشد، اما همچنین فهرست‌بندی آن برای رتبه بهتر در نتایج جستجو آسان است. می توانید صفحات خود را در دسته بندی های مختلف یا بر اساس ترتیب زمانی طبقه بندی کنید. پیدا کنید چه چیزی برای نوع وب سایتی که دارید بهترین کار را می کند.

با مطالعه نکات سئو در این مقاله، یاد خواهید گرفت که چگونه سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و همچنین چرا موتورهای جستجو به تمرکز شما روی مواردی مانند کلمات کلیدی و لینک های با کیفیت نیاز دارند. هرچه بیشتر در مورد سئو به طور کلی بدانید، شانس شما برای یافتن بیشتر است. و این چیزی است که همه چیز در مورد آن است.​

نکات سئو برای شروع سریع و گرفتن نتایج عالی

اگر از استفاده کامل از تاکتیک های سئو غفلت کنید، سایت شما برای بازدیدکنندگان تحت فشار قرار خواهد گرفت. نکات موجود در این مقاله را بگنجانید و شروع به ایجاد ترافیک بیشتر برای وب سایت خود کنید.

وقتی صحبت از بهینه سازی موتورهای جستجو به میان می آید، پیوندهای متقابل خوب قدیمی هنوز نقشی کوچک اما مهم دارند. هنگامی که دو وب‌سایت پیوندها را با هم عوض می‌کنند، این فرآیند برای جایگاه هر دو سایت در صفحات نتایج موتور جستجو مفید است. هر پیوندی که به یک صفحه اشاره می‌کند به آن در فرآیند سئو کمک می‌کند و تجارت یک لینک یک راه معقول برای به دست آوردن یک پیوند دیگر است.

اگر در زمینه سئو تازه کار هستید، از یک قالب از پیش ساخته شده برای یک سیستم وبلاگ نویسی مانند وردپرس استفاده کنید. این قالب ها حرفه ای بودن را به سایت شما اضافه می کند که با محتوای خوب می تواند بک لینک های ساخته شده توسط انسان را جذب کند. به طور خاص وردپرس دارای پلاگین هایی است که کارهای مفید مرتبط با سئو مانند تولید خودکار نقشه سایت برای سایت شما در صورت تقاضا انجام می دهد.

برای سئو سایت ، هرگز صفحه ای را بدون تغییر مسیر 301 تغییر یا بازنشست نکنید. 404 (صفحه یافت نشد) کاملاً بدترین حالتی است که یک سرور می تواند ارائه دهد. تغییر مسیر 301 ULR جدید را به موتور جستجو می گوید و آن را به موقعیت جستجو منتقل می کند. یادگیری نحوه انجام تغییر مسیر 301 ساده است و نتایج موتور جستجوی شما را بهینه نگه می دارد.

مکان‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید کلمات کلیدی را برای بهینه‌سازی عملکرد موتور جستجوی صفحه درج کنید: هیچ مکانی مهم‌تر از عنوان صفحه نیست. در حالی که تمام ذکر کلمات کلیدی در نظر گرفته می شود، کلمات کلیدی در عنوان وزن زیادی دارند. یک سفر تحقیقاتی سریع به شما نشان می‌دهد که تعداد کمی از صفحات به بالای نتایج جستجو می‌رسند بدون اینکه عبارات جستجوی مرتبط درست در عنوان‌هایشان وجود داشته باشد.

از متن جایگزین برای تصاویر خود به عنوان نقطه دیگری برای قرار دادن عبارت کلیدی خود استفاده کنید. این بسیار خوب عمل می کند زیرا شما کلمه کلیدی دیگری را می دهید تا توسط موتورها خزیده شود، اما به شما امکان می دهد آن را از خوانندگان خود پنهان کنید و سایت خود را برای خواننده دوستانه تر نگه دارید. با این حال مراقب باشید زیرا همچنان برای پر کردن کلمات کلیدی حساب می شود و می خواهید از آن اجتناب کنید.

از استفاده از Flash، Frames و AJAX در سایت خود اجتناب کنید. آنها یک مشکل بسیار رایج را به اشتراک می گذارند و آن اینکه اجازه لینک دادن به یک صفحه را نمی دهند. ممکن است بسیار زیبا به نظر برسد اما به خوبی می تواند شما را از بهترین استفاده از صفحه وب خود باز دارد. اگر مجبور به استفاده از آن هستید، از آن کم استفاده کنید.

یکی از مؤلفه های کلیدی بهینه سازی مناسب برای موتورهای جستجو، ایجاد نقشه سایتی است که حاوی پیوندهایی به هر صفحه از وب سایت شما باشد. این به عنکبوت‌های موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا به راحتی در سایت شما حرکت کنند، که اغلب منجر به ایندکس شدن بیشتر صفحات شما می‌شود. نه تنها این، بلکه یک نقشه سایت به خوبی طراحی شده می تواند به بازدیدکنندگان شما کمک کند تا به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید یا تماشا کنید که سایت خود از موتورها ممنوع می شود. اگر فقط صفحه ای ایجاد می کنید که یک کلمه کلیدی را بارها و بارها تکرار می کند، موتورها فعال می شوند و شما از فهرست ناپدید می شوید. استفاده از کلمات کلیدی را بیش از 10 درصد از محتوای صفحه خود نگه دارید.

شناسه های جلسه برای موتورهای جستجو دشوار است، بنابراین در صورت امکان از آنها اجتناب کنید. شناسه‌های جلسه باعث می‌شود موتور فکر کند که سایتی که به آن نگاه می‌کند کاملاً جدید است، اگرچه اینطور نیست. این می تواند باعث شود خزنده ها فکر کنند که شما در حال تلاش برای اسپم کردن ایندکس هستید که منجر به ممنوعیت می شود. کاملاً از شناسه های جلسه دوری کنید.

حذف تمام جاوا اسکریپت درون خطی به یک فایل جداگانه باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحه می شود. شما می خواهید اینها را در یک فایل js include قرار دهید. این به شما در رتبه‌بندی جستجو نیز کمک می‌کند، و زمانی که به این روش تنظیم شود برای چشم جذاب‌تر است.

برای بهینه سازی سریع وبلاگ برای موتورهای جستجو، یک افزونه SEO اضافه کنید. انواع مختلفی از این نوع افزونه ها برای سایت هایی مانند وردپرس و بلاگر وجود دارد. این پلاگین‌ها به طور خودکار وظایف استاندارد بهینه‌سازی موتور جستجو را برای شما تکمیل می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند تا روی روش‌های عمیق‌تر برای افزایش ترافیک موتور جستجو تمرکز کنید.

استفاده از کلمات کلیدی در نام دامنه شما مهم است، اما استفاده از آنها در مسیر فهرست و نام فایل ها نیز مهم است. از هر نرم افزاری که برای انتشار وب سایت خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که نام فایل هایی را ایجاد می کند که دارای کلمات کلیدی مورد نظر شما هستند. همچنین برای جدا کردن کلمات کلیدی نام فایل خود از خط تیره به جای زیرخط استفاده کنید.

اگر شما با فریبکاری باعث می‌شوید که سایت خود رتبه بازدهی بالایی کسب کند، موتورهای جستجو به صورت دستی رتبه سایت شما را پایین می‌آورند. موتورهای جستجوی برتر شناخته شده اند که سایت ها را از نمایش در نتایج خود به دلیل درگیر شدن در فعالیت های کلاهبرداری منع می کنند. بهینه سازی قانونی برای موتورهای جستجو یک هدف مهم برای تلاش شما برای دستیابی به رتبه بالایی از موتورهای جستجو است.

پیشنهادهایی برای شرایطی که باید در تگ <head> صفحه وب خود قرار دهید. آن کلماتی را که موقعیت فیزیکی فروشگاه شما، نام کسب و کار یا وب سایت شما، و محصولات یا اطلاعاتی را که باید به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید، توصیف کنند، بگنجانید. از این قسمت برای اطلاعات نسبتاً بی معنی مانند شماره صفحات استفاده نکنید!

از ریدایرکت HTTP 301 به جای متا رفرش یا ریدایرکت 302 استفاده کنید. تغییر مسیر 301 به موتور جستجو می گوید که مکان جدید سایت شما دائمی است و آنها باید مکان جدید را فهرست کنند. به‌روزرسانی متا و تغییر مسیرهای 302 برای مکان‌یابی مجدد موقت در نظر گرفته شده‌اند و اغلب توسط اسپمرها استفاده می‌شوند، به این معنی که استفاده از آنها می‌تواند به رتبه‌بندی شما آسیب برساند.

نه تنها نیاز به برنامه ریزی وب سایتی دارید که مقیاس پذیر باشد، بلکه باید قابل ارتقا نیز باشد. فناوری با سرعتی برق آسا در حال حرکت است و شما باید به آن ادامه دهید. ارتقاء نرم افزار یا حتی جابجایی به جدیدترین و بهترین پلتفرم باید یکپارچه باشد. قبل از شروع طراحی برای این برنامه ریزی کنید تا بعداً به راحتی با آن کنار بیایید.

هر صاحب کسب و کاری می خواهد از شکست جلوگیری کند. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی با اشتیاق شروع می شوند و با شکست به پایان می رسند. با این حال، این نباید شما را دلسرد کند. در واقع، تکنیک های زیادی وجود دارد که می توانید یاد بگیرید تا شانس موفقیت خود را به عنوان یک تجارت اینترنتی تا حد زیادی افزایش دهید.​

با این نکات بهینه سازی موتورهای جستجو، وب سایت خود را محبوب کنید

هنگام بهینه‌سازی وب‌سایت خود، حرکت‌های بسیار متفاوتی وجود دارد، حتی اگر فقط یک سایت وبلاگ نویسی یا سایر انواع سایت‌های مشابه را اداره می‌کنید. این می تواند در بهترین حالت دلسرد کننده باشد، اما واقعا باید انگیزه شما برای به دست آوردن تمام اطلاعاتی باشد که می توانید برای اطمینان از اینکه همه چیز را درست انجام می دهید. شروع با این نکات یک انتخاب عاقلانه برای شروع صحیح اجرای سئو است.

هیچ چیز سریعتر از سرقت محتوای سایت شما با موتورهای جستجو دردسر ایجاد نمی کند. بنابراین همیشه مطمئن باشید که محتوایی که می‌نویسید یا از نویسندگان دیگر می‌پذیرید، 100% اصلی است و در جای دیگری از وب یافت نمی‌شود. اگر شما یا همکارتان مقاله ای را بازنویسی می کنید، باید به طور کامل بازنویسی شود. موضوع می تواند یکسان باشد، اما جمله بندی نمی تواند.

اطمینان حاصل کنید که از توضیحات و عنوان متا مرتبط و منحصر به فرد در هر صفحه از وب سایت خود استفاده می کنید. عنوان صفحه وب مهمترین عنصر سئوی درون صفحه است و تقریباً غیرممکن است که در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشید، بدون اینکه دو یا سه کلمه کلیدی عنوان صفحه وب را تشکیل دهند. اگرچه تگ توضیحات متا به شما در رتبه بندی کمک نمی کند، اما به عنوان یک قطعه متن در زیر لیست شما در نتایج جستجو ظاهر می شود، بنابراین این قدرت را دارد که بر بازدید یا عدم بازدید جستجوگران از وب سایت شما تأثیر بگذارد.

تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی خود را به طور منظم نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. اگر این کار را انجام ندهید، هیچ راهی نخواهید داشت که بدانید کدام روش سئو وب سایت کار می کند. بهترین راه برای ردیابی و ارزیابی کار سئو، پیوستن به منابع آنلاین است که به شما نشان می دهد چگونه موتورهای جستجو وب سایت شما، منبع ترافیک وب سایت شما و لینک های ورودی وب سایت شما را فهرست می کنند.

کپی وب سایت شما باید بر آنچه که یک انسان جستجو می کند تمرکز کند. تلاش برای شکست دادن موتور با کلمات کلیدی تکراری شما را به جایی نمی رساند. موتور از این باهوش تر است. به دنبال عبارات و رشته هایی باشید که توسط انسان عادی جستجو می شود. هدف قرار دادن موثر این نوع عبارات کلیدی، بازدیدهای بیشتری را به همراه خواهد داشت.

برای اینکه سایت شما توسط خزنده های وب نادیده گرفته نشود، باید از قرار دادن کلمات کلیدی بیش از حد در صفحات وب خودداری کنید. بسیاری از خزنده های وب پیشرفته سایت هایی را که مملو از کلمات کلیدی هستند نادیده می گیرند. اگر کلمات کلیدی را به درستی استفاده کنید ضروری هستند، اما اگر بیش از حد از آنها استفاده کنید می توانند به شما آسیب برسانند.

برای بهترین نتایج در بهینه سازی موتورهای جستجو، مطمئن شوید که فقط از بالاترین کیفیت محتوا استفاده کنید. مهم نیست که چند کلمه کلیدی عالی در یک مقاله دارید اگر مقاله کسل کننده، پیش پا افتاده یا به سادگی بد نوشته شده باشد. ربات‌های موتور جستجو قرار نیست محصول یا خدمات شما را بخرند، مردم می‌خرند. اگر مقاله شما نتواند افراد را تحت تاثیر قرار دهد، رتبه بندی موتورهای جستجو شما اهمیتی نخواهد داشت.

در حالی که محتوا کلید هر بهینه سازی موفقیت آمیزی برای موتورهای جستجو است، مهم است که به یاد داشته باشید که در نهایت شما برای دیگران می نویسید، نه موتورهای جستجو. محتوای باکیفیت، خوانا و آموزنده درنهایت بازدیدکنندگان بیشتری را نسبت به متن های مملو از کلمات کلیدی برای شما به ارمغان می آورد. کیفیت در نهایت بر کمیت پیروز می شود.

اگر می خواهید رتبه موتور جستجوی خود را افزایش دهید، باید روی نوشتن اطلاعات اصلی و مرتبط در وب سایت خود تمرکز کنید. اگر شما به سادگی همان اطلاعاتی را ارائه دهید که بازدیدکنندگان می توانند در بسیاری از وب سایت های دیگر پیدا کنند، هیچ انگیزه واقعی برای آنها وجود ندارد که به وب سایت شما بیایند. اگر آنها را با محتوای اصلی و خوب نوشته شده درگیر کنید، خوانندگان تکراری خواهید داشت.

یک قانون سرانگشتی خوب برای بهینه سازی مناسب برای موتورهای جستجو این است که کلمات کلیدی و عبارات کلیدی خود را در تگ عنوان HTML خود قرار دهید. برچسب عنوان شما یکی از مهم ترین مکان ها برای داشتن کلمه کلیدی شماست زیرا به شدت توسط موتورهای جستجو سنجیده می شود. آنها مناسب ترین مکان برای کلمات کلیدی شما برای بالاترین سطح بهینه سازی هستند.

سایت های رسانه های اجتماعی بسیار محبوب هستند و شما باید تا حد امکان از آنها استفاده کنید. این رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که در زمان واقعی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و تجربه آنها را شخصی تر کنید.

برای اطمینان از اینکه هر بار که شخصی محتوای سایت شما را حذف می کند شاهد افزایش ترافیک موتورهای جستجو هستید، فقط از پیوندهای مطلق استفاده کنید. پیوند مطلق پیوندی است که حاوی پروتکلی مانند «http://» است. بدون آن پروتکل، لینک های شما فقط در سایت خودتان معتبر خواهند بود و نمی توانید از خراش های محتوا بهره مند شوید.

هنگامی که مقالاتی را در مورد دایرکتوری های مقاله به عنوان یک تمرین SEO ارسال می کنید، به یاد داشته باشید که مقاله نشان دهنده شما و تجارت شما است. نام شما در مقاله است و امیدوارید که این مقاله افراد را تشویق کند که از صفحه شما بازدید کنند و با شما تجارت کنند. به همین دلیل، باید تلاش کنید تا مطمئن شوید که مقالات شما به خوبی نوشته شده و حاوی مطالب جالب و مرتبط هستند.

اکثر طراحان و برنامه نویسان سایت، فربه کردن متا تگ های خود را با کلمات کلیدی بیش از حد وسوسه انگیز می دانند. با این حال، بهتر است از محدودیت استفاده کنید و از این دام رایج اجتناب کنید. انجام این کار ممکن است منجر به جریمه هایی برای سایت شما شود که در نهایت موقعیت سایت را در رتبه بندی موتورهای جستجو به خطر می اندازد.

از تغییر مسیرهای 301 در صفحه ای که دیگر در وب سایت شما وجود ندارد استفاده نکنید. در عوض، از صفحه خطای 401 Gone استفاده کنید تا نشان دهید صفحه به خوبی و واقعاً از وب سایت شما حذف شده است. ریدایرکت 301 فقط در صورتی باید استفاده شود که محتوا واقعاً به صفحه دیگری منتقل شده باشد.

اگر صاحب یک وبلاگ هستید، باید مطمئن شوید که زمان خود را صرف تحقیق در مورد کلمات کلیدی کنید. این بخش بسیار مهمی از بهینه سازی موتورهای جستجو است. آمار وبلاگ خود را بررسی کنید و باید کلمات کلیدی را ببینید که مردم برای رسیدن به وبلاگ شما از آنها استفاده می کنند. از این لیست برای فهمیدن اینکه پست بعدی وبلاگ شما باید چه باشد استفاده کنید، زیرا می دانید که مردم در حال جستجوی آن عبارات هستند.

برای انجام سئو، شما واقعاً باید بسیاری از چیزهایی را که درگیر هستند، درک کنید. با این حال، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید استراتژی‌های کلیدی خود را در این فرآیند پیدا کنید و منابع مفیدی را پیدا کنید که به نظر شما بسیار مفید هستند. هنگام شروع کار حتما این نکات را در نظر بگیرید.​

برای ایده های عالی درباره بهینه سازی موتورهای جستجو که هر کسی می تواند به سادگی دنبال کند، اینجا را جستجو کنید

بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از تکنیک هایی است که می تواند بسیار قدرتمند باشد به درستی و به طور مداوم پیاده سازی می شود. با این حال، این چیزی است که نسبتا جدید و برای بسیاری دلهره آور است. نکته کلیدی این است که درکی از چند مفهوم کلیدی به دست آورید تا نتایج تلاش خود را به حداکثر برسانید. مقاله زیر چندین نکته را ارائه می دهد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

با بهینه سازی موتور جستجو یا سئو سایت به وب سایت آنلاین خود رونق دهید. بهینه سازی موتور جستجو استراتژی است که برای بالا بردن صفحه وب شما در نتایج جستجو استفاده می شود، زمانی که شخصی از گوگل، یاهو یا موارد مشابه برای یافتن یک وب سایت در مورد یک موضوع خاص استفاده می کند. با استفاده از کلمات و عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما می توانید ترافیکی را که در سایت خود مشاهده می کنید افزایش دهید.

برای بهینه سازی موقعیت وب سایت های خود در صفحات نتایج فهرست جستجو، وب مسترهای باهوش مقالات زیادی را در سایت های پایگاه داده مقالات ثبت می کنند. مقاله ای در مورد چنین پایگاه داده ای شامل پیوندی به وب سایت مالک است. این لینک توسط موتورهای جستجو مورد توجه قرار می گیرد و به جایگاه سایت در فهرست جستجو کمک می کند.

اگر به دنبال استخدام شرکتی هستید تا سئوی شما را برای شما انجام دهد، حتماً با آنها تحقیق و مصاحبه کنید. تعیین کنید که آنها از چه نوع تاکتیک هایی برای بهینه سازی خود استفاده می کنند و مطمئن شوید که با برند و استراتژی های تجاری شما مطابقت دارد. از آنها بپرسید که آیا می توانند مرجعی برای شرکت هایی که به آنها کمک کرده اند ارائه دهند و آنها را جستجو کنید. اگر رتبه بالایی داشته باشند، ممکن است در مسیر درستی باشید.

برای اینکه بدانید آیا تلاش شما برای بهینه سازی ظاهر سایت در نتایج جستجوی وب انجام می شود یا خیر، مهم است که رتبه صفحه خود را کنترل کنید، که می تواند با نوار ابزار گوگل انجام شود. همچنین مهم است که نظارت کنید بازدیدکنندگان شما چه کلمات کلیدی را در جستجوی خود وارد می کنند تا سایت شما را پیدا کنند.

هنگام دریافت ترافیک، تنوع ایجاد کنید. ترافیک را از طریق تعدادی روش جستجو کنید تا برای جذب افراد به سایت خود منحصراً به موتورهای جستجو متکی نباشید. به این ترتیب، «همه تخم‌مرغ‌های خود را در یک سبد قرار نمی‌دهید» و لغزش لحظه‌ای در رتبه‌بندی موتورهای جستجو آزارتان نخواهد داد.

از کلمات کلیدی در سراسر سایت خود استفاده کنید تا دید خود را برای موتورهای جستجو به حداکثر برسانید. حتماً کلمات کلیدی مناسب و محبوبی را انتخاب کنید که معمولاً توسط افرادی که به دنبال اطلاعات در مورد محصولات و خدمات شما هستند جستجو می شود. دو مکان مهم برای درج کلمات کلیدی عبارتند از تگ عنوان و هدر صفحه.

هنگامی که در یک برنامه بازاریابی وابسته به پرداخت به ازای کلیک (PPC) برای کلمات کلیدی پیشنهاد می دهید، به یاد داشته باشید که ارزان تر تقریباً همیشه بهتر است. مشتریان آنلاین اغلب بی ثبات هستند و تضمین موفقیت با خرید تبلیغات گران غیرممکن است. بسیار بهتر است که بودجه خود را بین تعداد زیادی از تبلیغات ارزان تقسیم کنید. تبلیغات بیشتر به شما فرصت بیشتری برای فروش و جبران هزینه های تبلیغاتی می دهد.

وب سایت هایی که به درستی برای نتایج سئو قوی اجرا می شوند، معمولاً از پیوندهای تصویری استفاده نمی کنند. این پیوندهای تصویری فقط دارای فایل‌های URL مرتبط هستند تا موتورهای جستجو از آن برای فهرست‌سازی استفاده کنند.

یک استراتژی بسیار ساده برای سئو این است که از سایت خود برای افزایش ترافیک استفاده کنید. از ادغام لینک های داخلی سایت خود استفاده کنید. اغلب پیوندهایی به آرشیو خود ایجاد کنید، اما مطمئن شوید که پیوندهایی که ارائه می‌دهید با اطلاعاتی که خوانندگان به دنبال آن هستند، مناسب است.

باید در نظر داشته باشید که عنکبوت های موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر یا فیلم ها را بخوانند. اگر می خواهید تصاویری را در سایت خود قرار دهید، حتماً یک متن توصیفی در کنار آنها اضافه کنید. همچنین می‌توانید از کلیدواژه‌های مرتبط برای تگ کردن تصویر یا قرار دادن کلمات کلیدی در نام فایل استفاده کنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو فقط به معنای تزریق کلمات کلیدی توصیفی به سرفصل های متن، محتوای مقاله، توضیحات محصول و کپی فروش شما نیست. حتی نام فایل تصاویر، بنرها و لوگوهای محصول شما باید حاوی مرتبط ترین کلمات کلیدی باشد که در نتایج جستجوی تصاویر موتورهای جستجوی اصلی ظاهر می شوند.

برای افزایش رتبه بندی محصولات در موتورهای جستجو در یک وب سایت تجاری، از پروتکل Schema که به تازگی منتشر شده است استفاده کنید. این پروتکل که توسط موتورهای جستجوی اصلی گوگل، بینگ و یاهو توسعه یافته است، به موتورهای جستجو کمک می کند تا محصولاتی که شما می فروشید را بهتر درک کنند. هر سه موتور جستجو اعلام کرده اند که به سایت هایی که از این پروتکل استفاده می کنند وزن بیشتری می دهند.

سعی کنید از AdWords برای CTR بهتر (Click Thru Rate) به سایت خود استفاده کنید. این می تواند به سئوی شما کمک کند، صرف نظر از اینکه در چه جایگاهی در موتورهای جستجو رتبه بندی شده اید. حتی ممکن است برای جستجوی مرتبط با یک کلمه کلیدی رتبه بالایی داشته باشید و به دلیل CTR پایین، ترافیک خوبی نداشته باشید.

اگر یک تجارت فیزیکی هستید، مطمئن شوید که دفتر مرکزی خود را در Google Places پیوند دهید. این به شما امکان می دهد در جستجوی نقشه منطقه محلی پیدا شوید. شما شانس بیشتری برای قرار گرفتن در بالای لیست برای جستجوی محلی نسبت به سطح ملی دارید و حضور در Google Places شما را در بیشتر موتورهای جستجو، نه فقط گوگل، بالاتر می برد.

با توجه به بهینه سازی موتورهای جستجو، تگ های توضیحات متا شما باید در ساختار جمله نوشته شوند. قرار دادن یک سری کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی یک راه ساده برای جریمه شدن وب سایت شما توسط موتورهای جستجو است. مطمئن شوید که از تکنیک های قالب بندی مناسب در رابطه با تگ های متا پیروی می کنید.

اگر محتوای صفحه وب شما دارای موقعیت جغرافیایی خاصی است، مطمئن شوید که برچسب‌های کلمه کلیدی META شما شامل این مکان است، زیرا به شما امکان می‌دهد در تعداد بیشتری از نتایج جستجو نشان داده شوید. این یک راه عالی برای اطمینان از بالا رفتن رتبه شما است.

مجدداً، بهینه سازی موتورهای جستجو پتانسیل این را دارد که نتایج چشمگیری را برای کسانی که مایل به صرف وقت برای یادگیری و به کارگیری اصول اولیه آن هستند، ارائه دهد. هنگامی که استراتژی های اساسی تسلط یافتند، می توان به موفقیت فوق العاده آنلاین دست یافت. با به کارگیری دقیق نکات موجود در این مقاله، می توانید از قدرت بهینه سازی موتور جستجو استفاده کنید.​

به برند خود توجه کنید: پیشنهادهایی برای بهینه سازی موتورهای جستجو

از آنجایی که رقابت برای بازدیدکنندگان آنلاین شدیدتر می شود، بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو مهم تر از همیشه است. اکثر کاربران اینترنت هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی کنند، بنابراین اگر سایت شما در آنجا نمایش داده نشود، ترافیک شما آسیب خواهد دید. در این مقاله چند نکته آسان برای بهینه سازی سایت خود بیاموزید.

استفاده از فرصت هایی که سئو ارائه می دهد به معنای بهره گیری از فهرست های محتوای مختلف پراکنده در سراسر وب است. این سایت های عالی به طور خاص برای ارسال مقاله و دسترسی به چشم عموم هستند. داشتن مقالات خوب نوشته شده و هدفمند ارسال شده به این سایت ها به این معنی است که افراد مناسب مقاله شما را می خوانند و فروش بالقوه بیشتری ایجاد می شود.

اگر می خواهید بهترین و خاص ترین نتیجه ممکن را با استفاده از موتور جستجو بدست آورید، از علامت نقل قول استفاده کنید. برای مثال، اگر می خواهید آمار اندی پتیت را در سال آخر کارش بدانید، تایپ کنید: «اندی پتیت» + «آمار سال آخر». این تضمین می‌کند که موتور نتایج غیرضروری مانند آمارهای سال‌های دیگر کارش را به دست نمی‌آورد.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های سئو، صرفاً اختصاص دادن به فرآیند است. شما باید مراقب باشید تا با تاکتیک های جدید به روز باشید زیرا موتورهای جستجو به طور منظم تاکتیک های خود را تغییر می دهند. همچنین، اگر به طور منظم سایت خود را اصلاح نکنید، راکد شده و در رتبه بندی افت می کند.

هدر وب سایت شما ممکن است اولین چیزی باشد که بازدیدکنندگان می بینند، اما فوتر وب سایت شما نیز به همان اندازه مهم است. می‌توانید از فوتر خود به نفع خود استفاده کنید و به عنکبوت‌ها در حین حرکت در سایت شما با کپی کردن پیمایش اصلی خود و اطمینان از اینکه پیوندهای فوتر شما بازدیدکنندگان را به مهمترین صفحات سایت شما هدایت می‌کنند، کمک کنید.

از AJAX برای مهم ترین محتوای خود استفاده نکنید. موتورهای جستجو فقط آنچه را که در کد سایت وجود دارد «مشاهده» می کنند. اگر یک تماس AJAX چیزی را از سرور بازیابی کند، آنگاه برای موتورهای جستجو کاملاً نامرئی خواهد بود. اگر باید از AJAX استفاده کنید، یکی از جایگزین‌ها ایجاد یک نسخه بدون آژاکس و بدون AJAX از سایت است که موتورهای جستجو بتوانند ایندکس کنند.

محتوای سایت خود را همیشه بهبود بخشید. اگر بازدیدکنندگان اطلاعاتی به دست نیاورند، مدت زیادی در سایت نمی مانند، این به معنای دریافت محتوای مرتبط است که باعث افزایش ترافیک می شود.

از تگ alt (کد html) برای اضافه کردن کلمات کلیدی به تصاویر خود استفاده کنید. موتورهای جستجو (تا کنون) نمی توانند به طور فعال تصاویر را جستجو کنند و کلمات کلیدی برای آنها ایجاد کنند. آنها برای ایجاد کلمات کلیدی برای جستجوهای موتور خود به شما متکی هستند. کلمات کلیدی بیشتر به معنای بازدید بیشتر برای سایت شما و دیده شدن جستجو بیشتر است.

به مشتریان خود نسبت به محصولات رایگان امتیاز دهید. با امتیازات سخاوتمندانه رفتار کنید، بنابراین برای آنها آسان است که پس از چند سفارش، آنها را نقد کنند. امتیازها می تواند به سمت محصولات یا اطلاعات باشد که فقط برای آن امتیازهای بازخرید کننده در دسترس است، بنابراین مشتریان احساس ویژه ای دارند زیرا به آن محصولات دسترسی دارند. یکی دیگر از گزینه ها این است که با هر سفارش، یک نوع بازی رایگان را وارد کنید.

روی الگوها کلیک کنید تا ببینید مشتریان شما چگونه در نهایت خرید می کنند (یا نه). نرم افزاری وجود دارد که هر کلیک بازدیدکنندگان را ردیابی می کند. اگر می بینید که صفحه خاصی مشتریان زیادی را به سمت خرید سوق می دهد، در نظر داشته باشید که آن را در سایت خود برجسته تر کنید و از زبان مشابه در سایر صفحات سایت خود استفاده کنید.

هنگام راه اندازی سایت خود، داشتن دانش خوبی از بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار مهم است. شما باید بدانید چه کلمات کلیدی را انتخاب کنید و عنکبوت ها به دنبال چه هستند. ممکن است در طول راه اندازی اولیه سایت به یک متخصص نیاز داشته باشید تا بیشترین موفقیت ممکن را مشاهده کنید.

برای دریافت ترافیک بهتر از فید RSS سایت خود، از کلمات کلیدی مانند صفحه شخصی خود استفاده کنید. این به کاربران کمک می کند تا فید شما را از طریق موتور جستجو پیدا کنند، که منجر به بازدیدکنندگان بیشتری برای سایت شما می شود. بهترین مکان برای درج کلمات کلیدی عنوان و توضیحات فید شما است.

فریم ها بهینه سازی موتور جستجوی شما را خراب می کنند، پس از آنها استفاده نکنید! عنکبوت‌های موتورهای جستجو نمی‌توانند فریم‌ها را چیزی بیشتر از کد فریم‌ست ببینند، که به آنها نمی‌گوید کجا بروند. به جای فریم ها از CSS برای چیدمان صفحه خود به شیوه ای مشابه و کارکرد یکسان استفاده کنید.

اگر می خواهید کاربران محلی بتوانند سایت شما را جستجو کنند، مهم است که آدرس فیزیکی کامل شرکت خود را در هر صفحه از وب سایت خود درج کنید. این امر باعث می‌شود که الگوریتم‌های موتورهای جستجو که توصیف‌گرهای جغرافیایی را در نظر می‌گیرند، بیشتر دیده شود، زیرا آنها سایت‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند و رتبه‌بندی می‌کنند.

تا جایی که ممکن است به ندرت از Flash، فریم و AJAX استفاده کنید. اینها ممکن است باعث شود که یک سایت جذاب و پرشور به نظر برسد، اما برای سئو کار چندانی انجام نمی دهند. آنها نمی توانند به یک صفحه پیوند دهند، و عنکبوت های موتورهای جستجو مانند وب سایت های “معمولی” آنها را نمی خزند. سایت زیبای شما در رتبه بندی ضعیف خواهد شد.

برای بهترین بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به خاطر داشته باشید که کیفیت کلمات کلیدی مهمتر از کمیت است و کلماتی را انتخاب کنید که مشتریان شما به دنبال آن هستند. اگر کلمات کلیدی اضافی محتوای شما را به درستی توصیف نکنند، ممکن است مشتریان اضافی به همراه نداشته باشند.

یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید که محبوب باشد اما خیلی محبوب نباشد، سپس سایت خود را بهینه کنید. در حالی که ترافیک زیادی برای بزرگترین کلمات کلیدی وجود دارد، ورود به صفحات بالا نیز دشوارتر خواهد بود. با این حال، اگر کلیدواژه ای را انتخاب کنید که خیلی مبهم است، حتی بهترین نتیجه برای آن جستجو نیز سود زیادی برای کسب و کار شما نخواهد داشت.

افزایش دید وب سایت خود با بهینه سازی آن برای موتورهای جستجوی اصلی می تواند آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. همانطور که مشاهده کردید، لازم نیست برای بهبود رتبه جستجوی خود به ترفندها یا تاکتیک‌های دست نیافتنی متوسل شوید. فقط تکنیک هایی را که در این مقاله آموخته اید به کار ببرید، به زودی ترافیک شما افزایش می یابد.

از تاکتیک های سئو خود نهایت استفاده را ببرید

آیا وب سایت شما بازدیدکننده ندارد؟ شاید لازم باشد کمی بهینه سازی موتور جستجو را امتحان کنید. موتورهای جستجو ممکن است پیچیده به نظر برسند، اما الگوریتم های اساسی دارند که به آنها کمک می کند نتایج خود را رتبه بندی کنند. این مقاله قصد دارد به این موضوع بپردازد که چه کارهایی را می توان برای انجام بهتر با موتورهای جستجو انجام داد. اما دقیقا سئو چیست و چه کمکی به افزایش بازدید از سایت شما می کند.

هنگام استفاده از سئو در صفحه ای که دارای تصاویر است، حتما از تگ <alt> به میزان کافی استفاده کنید. موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را مشاهده کنند و بنابراین نمی توانند آنها را فهرست کنند. با این حال، اگر متن مرتبط را در تگ <alt> قرار دهید، موتور جستجو می‌تواند حدس خود را در مورد تصویر بر روی آن متن قرار دهد و رتبه سایت شما را بهبود بخشد.

یکی از راه های خوب برای اینکه مردم ابتدا وب سایت شما را در موتور جستجو ببینند، استفاده از کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی باید به وب سایت یا محصولی که می فروشید مرتبط باشد. اگر از کلمات کلیدی زیادی استفاده کنید، به عنوان یک هرزنامه برچسب زده می شوید که به ترافیک شما آسیب می رساند.

وقتی سعی می کنید بهینه سازی موتورهای جستجو را افزایش دهید، باید URL خود را آسان و قابل درک کنید. باید مشخص باشد که سایت شما در مورد چیست. به این ترتیب، مردم می‌دانند که وقتی به دنبال چیزی با استفاده از موتور جستجو هستند روی چه چیزی کلیک می‌کنند و به احتمال زیاد روی سایت شما کلیک می‌کنند.

استفاده از کلمات کلیدی مناسب در مکان های مناسب کاملاً حیاتی است. این کلمات کلیدی باید در نقاط استراتژیک قرار گیرند که خزنده های وب داده های خود را از آنجا می گیرند. نمونه‌هایی از مکان‌هایی که خزنده‌های وب داده‌ها را از آنجا جمع‌آوری می‌کنند، عناوین، آدرس‌های اینترنتی، نام تصاویر و سرصفحه‌های صفحه هستند. موارد بسیار بیشتری وجود دارد، اما این جایی است که شما باید بیشتر تلاش خود را متمرکز کنید.

باید تا جایی که می توانید مطالب تازه منتشر کنید و بنویسید. برای خود هدفی تعیین کنید و آن را دنبال کنید. اگر به طور منظم محتوای اصلی ایجاد کنید، سایت شما با موتورهای جستجو مرتبط تر خواهد بود. سایت هایی که به طور مداوم محتوای خود را به روز می کنند رتبه بالاتری کسب می کنند.

اگر می خواهید وب سایت شما بازدیدهای زیادی داشته باشد، مهم است که کلمات کلیدی مرتبط زیادی ایجاد کنید. این مهم است زیرا بدون ایجاد این کلمات کلیدی، افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند کمتر به صفحه شما هدایت می شوند. مطمئن شوید که به وضوح توضیح دهید که وب سایت شما در مورد چیست.

زیاده روی در مورد کلمات کلیدی در سایت شما می تواند شما را به عنوان یک هرزنامه معرفی کند. اگر به عنوان یک هرزنامه برچسب زده شوید، سایت شما توسط عنکبوت های موتورهای جستجو نادیده گرفته می شود. آنها به طور خاص برنامه ریزی شده اند تا سایت هایی را که سعی می کنند تا حد امکان کلمات کلیدی را روی آن قرار دهند نادیده بگیرند.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید سایت خود را برای مشتریانتان مفیدتر و برای موتورهای جستجو قابل درک‌تر کنید، استفاده از سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. سئو روشی مقرون به صرفه است که با ساخت صفحاتی که رتبه بالایی در موتورهای جستجو دارند، به بازدید بیشتر سایت شما کمک می کند. ممکن است چند روز طول بکشد تا شما نتایج با سئو را ببینید، حتی اگر از یک موتور جستجو درخواست کنید تا وب سایت شما را بخزد، بنابراین هنگام بهینه سازی ناامید نشوید.

برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو، سعی کنید لینک صفحه خود را در یک سایت .edu یا .gov دریافت کنید. از آنجایی که این سایت‌ها دامنه‌های سطح بالایی هستند و بسیار معتبر و قابل اعتماد هستند، افرادی که پیوند شما را در .edu یا .gov می‌بینند، فکر می‌کنند که شما نیز مشروع و معتبر هستید.

قرار دادن کلمات کلیدی در سراسر محتوای وبلاگ یا وب سایت شما واقعاً می تواند با افزایش رتبه جستجوی سایت شما، ترافیک سایت شما را بهبود بخشد. کلمات کلیدی خوب تحقیق شده را در چند خط اول متن خود قرار دهید، اما زیاده روی نکنید. آنقدر وارد کنید تا مورد توجه موتورهای جستجو قرار بگیرید. به طور کلی پذیرفته شده است که قرار دادن کلمه کلیدی دو بار در پاراگراف اول بهترین است. پس از آن، 200 کلمه بعدی در صفحه شما باید تا جایی که می توانید حاوی نمونه های زیادی از کلمه کلیدی شما باشد، بدون اینکه صفحه را با آن غرق کنید.

وقتی هدف اصلی شما ایجاد بازدید و ترافیک سایت خارجی از طریق پیوندهای موجود در سایت های دیگر باشد، کیفیت همیشه بر کمیت برتری خواهد داشت. در درازمدت، یک لینک از یک سایت معتبر، معتبر و معتبر همیشه بر ده ها لینک سایت از سایت های ناقص، نامربوط یا بسیار قدیمی برتری خواهد داشت.

اگر می خواهید در سئو موفق باشید، مطمئن شوید که مخاطبان خود را می شناسید! از برنامه Google Tracker (یا هر وب سایت مشابه دیگری) برای تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت خود استفاده کنید. این به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید کدام یک از تاکتیک‌های سئوی شما موفق هستند و کدام‌ها نه. وقتی در مورد ایجاد بازدیدکننده برای وب سایت خود عملگراتر باشید، نتایج بهتری خواهید گرفت.

بهترین راه برای ایجاد بازار هدف برای وب سایت شما این است که ترافیک فعلی خود را درک کنید. چه کسی در حال حاضر از وب سایت شما بازدید می کند؟ آیا مخاطبی است که قصد دارید به آن برسید؟ با درک جمعیت شناسی ترافیک خود، ساده تر است که دقیقاً آنچه را که در یک محصول، خدمات یا وبلاگ می خواهند به آنها ارائه دهید.

اگر وب سایت شرکتی را بهینه می کنید، مطمئن شوید که در فهرست های محلی فهرست شده اید. Google Maps یکی از پرکاربردترین سرویس‌ها برای یافتن شرکت‌های نزدیک شماست، بنابراین در اسرع وقت شرکت و وب‌سایت آن را در آنجا دریافت کنید. تنها مورد نیاز یک شماره تلفن است زیرا آنها با شما تماس می گیرند تا لیست را تأیید کنند.

عنوانی که برای URL خود انتخاب کردید، جزء مهم‌تر از آنچه فکر می‌کنید در بهینه‌سازی موتور جستجو است. URL های طولانی، سخت برای به خاطر سپردن و تایپ کردن، کمتر از URL های توصیفی و آسان برای به خاطر سپردن، افراد را به سایت شما جذب می کند. آنها بازدیدکنندگان بیشتری خواهند آورد و این چیزی است که همه ما می خواهیم!

برای بهینه سازی موتور جستجو – از هر افزونه موجود برای URL خود استفاده کنید! یک افسانه فراگیر وجود دارد که داشتن .com برای موتورهای جستجو بهتر است. این نیست. موتورهای جستجو هیچ ترجیحی برای .com ندارند، بنابراین اگر برای کلمات کلیدی مورد نیاز شما در دسترس نباشد، یک .net و یک .info به خوبی کار می کنند و در هزینه شما نیز صرفه جویی می کنند.

بهینه سازی موتور جستجو ممکن است بیش از حد خوب به نظر برسد که درست نباشد، اما این یک معامله واقعی است. این نکات به شما کمک می کند تا پاداش سئوی خود را به حداکثر برسانید. از این نکات برای بهبود وب سایت خود استفاده کنید. در کمترین زمان نتایج را خواهید دید.