نکاتی برای انتخاب هتل هنگام سفر

 برنامه ریزی برای تعطیلات ، تلاش زیادی می طلبد. شما نه تنها نیاز به انتخاب محل تعطیلات و ترتیب حمل و نقل دارید، بلکه باید رزرو هتل را نیز انجام دهید. تصمیم اشتباه می تواند سفر را خراب کند. این مقاله پر از توصیه های عالی در مورد رزرو هتل مناسب  است.

برای اینکه تعداد چمدان خود را در سفرهای طولانی به یک مقصد به حداقل برسانید، هتلی را انتخاب کنید که امکان شستشو را دارد. به این ترتیب، مجبور نیستید چمدان های زیادی را ببندید و زمانی که تقریباً در نیمه راه سفر هستید، می توانید همه چیز را بشویید و خشک کنید. وقتی نزدیک به زمان رفتن است، این روند را تکرار کنید تا با یک دسته لباس کثیف به خانه نرسید.

هتل

اگر برای کار و اقامت در هتل سفر می کنید، حداقل فاصله معقولی از محوطه استخر برای اتاق بخواهید. احتمالاً دوست دارید در اتاقی باشید که بتوانید در آن تمرکز کنید. سطح سر و صدا در نزدیکی استخر می تواند حواس پرت کننده باشد. اتاقی ساکت انتخاب کنید که بتوانید در آن متمرکز باشید.

برای صرفه جویی در هزینه اقامت در هتل، از قبل رزرو کنید. تعداد کمی از هتل ها وجود دارند که رزرو اتاق خود را از چند ماه قبل با تخفیف های خوب پاداش می دهند. برخی از محبوب ترین هتل های زنجیره ای می توانند تا 50 درصد پس انداز به شما بدهند.

اگر حفظ محیط زیست مورد علاقه شماست، می توانید تعطیلات “سبز” را انتخاب کنید. خوشبختانه امروزه هتل های سبز زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی از هتل های جدیدتر با در نظر گرفتن استانداردهای سبز ساخته شده اند. برخی از هتل های قدیمی به سادگی انواع روش های سازگار با محیط زیست را برای آگاهی از محیط زیست انتخاب می کنند. از آژانس رزرو خود در مورد هتل های سبز بپرسید.

green vacation

اگر قصد دارید از هر لیوانی از مینی بار هتل استفاده کنید، ابتدا آن را بشویید. حتی اگر تمیز به نظر برسند، ممکن است با یک پاک کننده شیمیایی پاک شده باشند. بسیاری از کارکنان خانه داری از همان محصولاتی استفاده می کنند که برای تمیز کردن شیشه ها و آینه های آن شیشه ها استفاده می کنند.

قیمت هر اتاقی که در هتل داده می‌شود، تحت تأثیر زودهنگام رزرو اتاق قرار می‌گیرد. هتل ها بر اساس آنچه در دسترس است به اتاق ها قیمت می دهند. در صورت امکان، رزرو خود را بیش از یک روز قبل انجام ندهید. این بهترین راه برای به دست آوردن بهترین قیمت است. اتاق‌های خالی برای هتل درآمدی ندارند، بنابراین آن‌ها حاضرند قیمت آن را کاهش دهند.

برای صرفه جویی در هزینه سفر وقتی با خانواده پرجمعیت سفر می کنید، هتلی را انتخاب کنید که صبحانه رایگان ارائه می دهد. با کاهش پرداخت هزینه یک وعده غذای روزانه در جاده، مقدار قابل توجهی پول پس انداز می‌کنید.

هتل های زنجیره ای را که قصد رزرو با آن را دارید در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. معاملات و تبلیغات اغلب ابتدا یا گاهی اوقات فقط در فیس بوک و توییتر تبلیغ می شوند. از طریق رسانه های اجتماعی خود را به کارکنان هتل معرفی کنید تا ببینید آیا می توانید نکاتی را از آنها در مورد رزرو عالی دریافت کنید.

اگر با کودکان سفر می‌کنید، هنگام تماس برای رزرو، حتماً نیازهای خود را به میز پذیرش بگویید. به عنوان مثال، آیا به یک بسته و بازی نیاز دارید؟ قبل از اینکه در هتل حاضر شوید، آن را اعلام کنید. همچنین، بپرسید که آیا در اتاق فضایی برای چیدن تخت کودک وجود دارد یا خیر. ممکن است لازم باشد یک اتاق بزرگتر بخواهید تا تمام خانواده شما راحت باشند.

قوانین سیگار کشیدن در هتل خود را بدانید، به خصوص اگر سیگار می کشید. بسیاری از مکان ها دارای اتاق سیگار هستند. اگر اینطور است، باید یکی از آن اتاق ها را بخواهید. اگر آنها متوجه شوند که شما در منطقه غیر سیگاری سیگار کشیده اید، ممکن است از شما جریمه بگیرند.

هزینه های پنهان زیادی وجود دارد که می تواند هزینه اقامت در هتل شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به عنوان مثال، بسیاری از هتل ها روزنامه را خارج از اتاق شما تحویل می دهند و هزینه آن را از شما دریافت می کنند. برای اطمینان از اینکه هزینه ای بابت کالاهای ناخواسته دریافت نمی کنید، قبل از امضای اتاق هتل، قرارداد را به دقت بخوانید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.