مشاوره برای یک برنامه بهینه سازی موتور جستجو موفق

اگر می خواهید بالاتر از همه وب سایت های دیگر قرار بگیرید، بهینه سازی عالی برای موتورهای جستجو را هدف قرار دهید. برای استفاده از تمام قدرت بهینه سازی موتور جستجو، باید تمام ترفندهای تجارت را بدانید. این مقاله بهترین تکنیک ها برای افزایش محبوبیت وب سایت شما و همچنین روش هایی را که باید از آنها اجتناب کنید را شرح می دهد.

سئو سایت بازی صبر است. هیچ چیز در یک شب اتفاق نمی افتد یا تغییر نمی کند تا ترافیک شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. به خصوص اگر یک وب سایت کاملاً جدید دارید، فرآیند بهینه سازی ممکن است تا ماه ها نتیجه ای را نشان ندهد. هیچ تفاوتی با داشتن یک فروشگاه آجر و ملات ندارد. ایجاد تشخیص نام مدتی طول می کشد.

کلمات کلیدی خود را در ذهن داشته باشید، اما صفحه خود را برای کاربران ایجاد کنید. موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی می خزند اما آنهایی نیستند که روی پیوند شما کلیک کنند. عنوان صفحه یا توضیحات متا که مملو از کلمات کلیدی بدون محتوا باشد باعث می شود افراد روی لینک شما کلیک نکنند.

هنگام بهینه سازی سایت خود برای گوگل، از کپی “نیمه اسپم” استفاده نکنید. تغییرات اخیر الگوریتم گوگل نه تنها هرزنامه های آشکار را جریمه می کند (مثلاً “دریافت X@naX از 0verseas”)، بلکه محتوای با کیفیت پایین را نیز جریمه می کند که هیچ هدف مفیدی جز هدایت بازدیدکنندگان به یک سایت ندارد. مقاله‌هایی که توسط رایانه تنظیم شده‌اند نمونه خوبی از این نوع محتوا هستند.

موتورهای جستجو فقط می توانند آنچه را که واقعاً در وب سایت شما وجود دارد جستجو کنند، نه آنچه را که در توضیح تصویر است. سعی کنید از توضیحات تصویر دوری کنید. در عوض باید یک کادر متنی زیر تصویر واقعی قرار دهید تا بتوان کلمات را در موتور جستجو جستجو کرد.

این به نظر اساسی می رسد، اما یک روش خوب برای دنبال کردن این است که مرتباً رتبه صفحه خود را با استفاده از خدمات نظارت بر ترافیک مستقل نظارت کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا بهینه سازی شما بر ترافیک سایت شما تأثیری دارد یا خیر. یک سایت خوب برای استفاده الکسا است که آمار مفید فراوانی را نشان می دهد.

بهترین راه برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، عالی کردن آن است. اگر سایت شما در صفحه اول رتبه بندی یک موتور جستجو نمایش داده می شود، به این معنی است که یکی از بهترین 10 سایت در جهان در مورد آن موضوع است. اگر سایت شما یکی از 10 سایت برتر دنیا نیست، آن را تا زمانی که باشد بهبود دهید.

برای نشان دادن اهمیت کلمه کلیدی برای موتورهای جستجو، در اولین استفاده آن را پررنگ کنید. موتورهای جستجو می‌توانند تشخیص دهند که متن پررنگ‌تر است و کلمات پررنگ‌تر را برای صفحه شما مهم‌تر ارزیابی کنند. داشتن یک کلمه پررنگ به موتورهای جستجو کمک می کند تا کلمه کلیدی شما را پیدا کنند و به دنبال ظاهر اضافی آن در صفحه شما باشند.

یکی از راه های افزایش جایگاه خود در رتبه بندی جستجوی وب سایت، بهبود زمان بارگذاری وب سایت شما است. موتورهای جستجو به دنبال ارائه بهترین تجربه ممکن به جستجوگران خود هستند و اکنون زمان بارگذاری را در پروتکل های رتبه بندی جستجوی خود لحاظ می کنند. زمانی که جستجوگران منتظر بارگیری سایت‌ها هستند، سایت‌های با بارگذاری آهسته در ترکیب گم می‌شوند. راه‌هایی را برای بهینه‌سازی فرآیند بارگیری با راه‌حل‌هایی مانند تصاویر فشرده، استفاده محدود از انیمیشن‌های Flash و جابه‌جایی جاوا اسکریپت خارج از کد HTML خود کاوش کنید.

اگر می خواهید شانس ظاهر شدن در بیشترین جستجوها را افزایش دهید، به اضافه کردن یک وبلاگ در صفحه وب خود فکر کنید. موتورهای جستجو به دنبال محتوای به روز هستند، بنابراین اگر صفحه شما قدیمی است، این بهترین راه برای شماست. برای بازدیدکنندگان بیشتر و فروش بیشتر، یک وبلاگ در سایت خود قرار دهید.

از تگ عنوان به درستی استفاده کنید. در زبان کدنویسی HTML، تگ عنوان چیزی است که مشتریان شما هنگام بازدید از سایت شما در بالای مرورگر خود می بینند. همچنین این چیزی است که بسیاری از موتورهای جستجو را هدایت می کند تا مشتریان شما بتوانند شما را پیدا کنند. مطمئن شوید که عنوان شما توصیفی است و حاوی کلمات کلیدی مهم شما است.

هیچ روش واحدی برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود ندارد، اما استفاده از متا تگ ها شروع خوبی است. هنگام انتخاب برچسب خود مطمئن شوید که کلمه کلیدی واقعاً با وب سایت شما مطابقت دارد. از عبارت جستجویی استفاده کنید که فکر می کنید بازار هدف شما از آن برای یافتن محصول یا خدمات شما استفاده می کند.

هنگامی که به دنبال یک شرکت خدمات سئو هستید، انتخاب بسیار سخت است زیرا همه آنها ادعا می کنند که در این تجارت بهترین هستند! چیزی که ممکن است به ذهن شما خطور نکند این است که بهتر است با یک شرکت خدمات سئو که در نزدیکی شما قرار دارد، باشید. اگرچه این روزها امکان انجام تجارت کاملاً آنلاین وجود دارد، اما همیشه مطلوب نیست. همکاری نزدیک با یک شرکت خدمات سئو کاری است که احتمالاً باید شخصاً انجام دهید.

سئو راهی برای کسب درآمد آنلاین است. این یک راه عالی برای ترغیب مردم به دیدن سایت شما و کلیک کردن بر روی آن است. موتورهای جستجو محتوای موجود در سایت شما را رتبه بندی می کنند و آدرس وب شما را به ترتیبی که انتخاب می کند قرار می دهند. چندین چیز وجود دارد که بر این امر تأثیر می گذارد و بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از آنهاست.

یکی از راه‌های بهبود دید موتورهای جستجو، ارائه تعداد زیادی لینک داخلی در سایت شما است. فهرستی از پیوندهای محتوا در کنار و همچنین پیوندهای مکرر به آرشیوهای خود و سایر صفحات درون خود محتوا داشته باشید. پیوند دادن به سایت خود در سایت باعث می شود موتورهای جستجو بیشتر شما را انتخاب کنند، اما مراقب باشید که بیش از حد لینک نکنید تا به عنوان هرزنامه علامت گذاری نشوید.

مطمئن شوید که وب سایت شما برای بهینه سازی موتورهای جستجو مدرن و به روز است. یک وب سایت قدیمی که به نظر می رسد بلافاصله بازدیدکنندگان را از بین می برد. شما می‌خواهید مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما حداقل یک دقیقه در صفحه شما می‌مانند تا زمانی برای جذب اطلاعات شما داشته باشند و به اندازه کافی کنجکاو شوند تا روی چند لینک کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو به معنای قرار دادن وب سایت خود در مکان اصلی برای یافتن است. مقاله ای که به تازگی خواندید به شما نکات متعددی را در مورد چگونگی انجام این کار برای شما ارائه کرده است. با استفاده از این ترفندهای ساده، وب سایت شما در کمترین زمان مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین همین امروز ترافیک خود را افزایش دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.