به دنبال راه هایی برای رتبه بندی وب سایت خود در نتایج جستجو هستید؟ این مراحل ساده را دنبال کنید

بسیاری از مردم به این نتیجه می‌رسند که فضای مناسبی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار وب مناسب است، اما نمی‌توانند بفهمند که چگونه ترافیک را به وب‌سایت خود بیاورند. خوب، شما هیچ ترافیکی دریافت نمی کنید، زیرا سایت شما پیدا نمی شود. این مقاله را بخوانید و نکات مختلف SEO ارائه شده در آن را مطالعه کنید.

هنگام سئو سایت خود برای عبارات کلیدی، به جای کلمات تک، به نزدیکی کلمات کلیدی توجه کنید. بهترین کار این است که کلمات کلیدی شما با هم ظاهر شوند، نه اینکه با اصطلاحات دیگر از هم جدا شوند. این روش وزن داده شده برای جستجوی آن عبارت را افزایش می دهد، بدون اینکه از جستجوی عبارات فردی کم کند.

هنگام راه اندازی سایت خود با استفاده از سئو، اهمیت نقشه سایت را فراموش نکنید. عنکبوت های موتورهای جستجو مانند کاربران انسانی نقشه های سایت را دوست دارند. هر دو گروه را نشان می دهد که همه چیز در سایت شما قرار دارد و تراکم کلمات کلیدی صفحات شما را افزایش می دهد. نقشه های سایت نیز مانند بک لینک ها به افزایش رتبه بندی پیوند شما کمک می کنند.

شما می توانید با به روز نگه داشتن روشی که موتورهای جستجو وب سایت ها را فهرست می کنند، بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهبود بخشید. موتورهای جستجو همیشه الگوریتم ها و روش هایی را که برای ارزیابی وب سایت ها و فیلتر کردن هرزنامه ها استفاده می کنند، اصلاح می کنند. با تحقیق در مورد پیشرفت‌ها در این زمینه، می‌توانید مطمئن شوید که همیشه تمام تلاش خود را برای بهبود موقعیت سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو انجام می‌دهید.

در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو فضایل بسیاری وجود دارد و صبر و شکیبایی بزرگترین آنهاست. هنگامی که سایت خود را ترافیک می کنید، به خصوص اگر یک تاجری هستید که خودتان این کار را انجام می دهید، باید متوجه باشید که برای رتبه بندی کسب و کارتان در بالاترین رتبه زمان می برد. نتایج ممکن است ماه ها طول بکشد، اما شما باید در این مدت به کار خود ادامه دهید.

برای تعیین اینکه آیا سئو شما کار می کند یا خیر، باید وضعیت خود را زیر نظر داشته باشید. با ابزاری مانند نوار وظیفه گوگل مانیتور کنید تا رتبه صفحه خود را به بهترین نحو زیر نظر داشته باشید. همچنین می‌خواهید ایده‌ای داشته باشید که بازدیدکنندگان سایت شما از کجا آمده‌اند و کدام کلمات کلیدی را برای یافتن شما تایپ می‌کنند.

مطمئن شوید که فراموش نکرده اید که robots.txt را رها کنید. در بسیاری از موارد، زمانی که یک سایت در حال توسعه است، طراحان وب از فایل robots.txt استفاده می‌کنند تا از ایندکس کردن سایت توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنند. برخی از همین طراحان وب فراموش می کنند که فایل robots.txt را زمانی که سایت فعال می شود حذف کنند. اگر می دانید که سایت شما در چه تاریخی راه اندازی می شود، یک نکته این است که یک کار cron ایجاد کنید که فایل robots.txt را به طور خودکار در تاریخ تعیین شده حذف می کند.

محتوای وب سایت را بنویسید که انسان بتواند آن را درک کند و از آن لذت ببرد. کلمات کلیدی مزخرف تزریق شده است که کار نمی کند. موتورهای جستجو برای تمایز بین جملات واقعی و رشته های کلمات برنامه ریزی شده اند. آنها می دانند که یک پاراگراف نباید یک جمله را بارها و بارها تکرار کند. اگر سایت خود را با محتوای ارزشمند پر کنید، SERPS به شما پاداش خواهد داد.

همیشه مطمئن شوید که صفحات جداگانه ای که سایت شما را تشکیل می دهند به خودشان و همچنین صفحه اصلی وب شما پیوند دارند. با داشتن صفحات بیشتر که بین خود پیوند برقرار می کنند، ترافیک بیشتری توسط هر صفحه جداگانه دریافت می شود. این یکی از اساسی ترین راه ها برای بهینه سازی و افزایش ترافیکی است که از قبل به سایت خود دریافت می کنید.

یکی از راه های شگفت انگیز برای جلب توجه مادیان به سایت بازاریابی خود این است که یک بخش منبع به سایت خود اضافه کنید. با این کار می توانید دید بیشتری در موتورهای جستجو داشته باشید. این به ناچار ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این، این بخش منبع به احتمال زیاد مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهد کرد.

یکی از راه های افزایش جایگاه خود در رتبه بندی جستجوی وب سایت، بهبود زمان بارگذاری وب سایت شما است. موتورهای جستجو به دنبال ارائه بهترین تجربه ممکن به جستجوگران خود هستند و اکنون زمان بارگذاری را در پروتکل های رتبه بندی جستجوی خود لحاظ می کنند. زمانی که جستجوگران منتظر بارگیری سایت‌ها هستند، سایت‌های با بارگذاری آهسته در ترکیب گم می‌شوند. راه‌هایی را برای بهینه‌سازی فرآیند بارگیری با راه‌حل‌هایی مانند تصاویر فشرده، استفاده محدود از انیمیشن‌های Flash و جابه‌جایی جاوا اسکریپت خارج از کد HTML خود کاوش کنید.

عبارات کلیدی را در زیرنویس، شکستگی صفحه و نقاط گلوله قرار دهید. کلمات کلیدی قابل توجه روشی کارآمد برای شناسایی شدن توسط یک موتور جستجو هستند، ناگفته نماند، برای شکستن بلوک های متنی بزرگتر و جلوگیری از خستگی خواننده. استفاده از این عبارات به عنوان شکستگی صفحه نیز برای چشم بسیار جذاب است و به خواننده شما کمک می کند تا آنچه را که در وهله اول به دنبال آن بوده است یادآوری کند.

یک راه محبوب برای بهینه سازی نتایج موتور جستجو، استفاده از ابزار کلمات کلیدی Google AdWord است. با استفاده از آن، می توانید بررسی کنید که افراد از چه کلمات کلیدی برای جستجوی چیزهای خاص استفاده می کنند. با استفاده از این داده ها، سپس می توانید شروع به تنظیم کلمات کلیدی خود برای مطابقت با آنچه دیگران استفاده می کنند، کنید تا بازدیدهای بیشتری ایجاد کنید.

هر کاری که انجام می دهید، از استفاده از تصاویر برای پیوندهای خود در داخل سایت و صفحات خارجی خودداری کنید. موتورها عاشق متن هستند و سایت هایی را که لینک های زیادی دارند را دوست دارند. اگر پیوندهای خود را در تصاویر قرار می دهید، اساساً آنها را از خزنده ها پنهان می کنید. از آن اجتناب کنید وگرنه رتبه شما آسیب خواهد دید.

بهینه سازی موتور جستجو به سادگی اصطلاحی است که برای توصیف فرآیندی به کار می رود که در آن شما هر کاری که می توانید برای وب سایت خود انجام می دهید تا به سرعت توسط موتورهای جستجو پیدا شود و در رتبه های بالاتری قرار گیرد. در حالی که بالا بودن در لیست برای اهداف ترافیکی مهم است، اما اگر پایین تر از این لیست باشید، همچنان اغلب پیدا خواهید شد. دروغ نگویید تقلب و دزدی نکنید تا خود را در رتبه اول قرار دهید.

شما باید ساختار URL سایت خود را تا حد امکان واضح نگه دارید. این کار باعث می‌شود سایت شما به راحتی قابل پیمایش باشد، اما همچنین فهرست‌بندی آن برای رتبه بهتر در نتایج جستجو آسان است. می توانید صفحات خود را در دسته بندی های مختلف یا بر اساس ترتیب زمانی طبقه بندی کنید. پیدا کنید چه چیزی برای نوع وب سایتی که دارید بهترین کار را می کند.

با مطالعه نکات سئو در این مقاله، یاد خواهید گرفت که چگونه سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و همچنین چرا موتورهای جستجو به تمرکز شما روی مواردی مانند کلمات کلیدی و لینک های با کیفیت نیاز دارند. هرچه بیشتر در مورد سئو به طور کلی بدانید، شانس شما برای یافتن بیشتر است. و این چیزی است که همه چیز در مورد آن است.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.