برای کمک به کاهش استرس، ماهیگیری را امتحان کنید

ماهیگیری یکی از بهترین فعالیت های تفریحی در جهان است. صید ماهی راهی عالی برای استراحت و لذت بردن از اوقات فراغت در طبیعت است. هرچه در ماهیگیری بهتر باشید، این کار برای شما سرگرم کننده تر است. این مقاله حاوی نکاتی است که به شما کمک می کند تا ماهیگیر ماهرتری شوید.

فردی که با طعمه ماهیگیری می کند عاقلانه است که در حین ماهیگیری ازنوعی نشانگر استفاده کند. تشخیص اینکه چه زمانی گاز می گیرید ممکن است سخت باشد و یک نشانگر خوب این مشکل را برطرف می کند. یکی را انتخاب کنید که به راحتی روی سطح آب برای شما قابل مشاهده باشد.

هنگام برنامه ریزی برای یک سفر ماهیگیری، مطمئن شوید که مکان مناسب را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر در زمستان ماهیگیری می کنید، می خواهید به دنبال آب های دنباله دار مانند رودخانه مار یا شاخه های دریاچه های بزرگ بگردید و در بهار، آب انبارها ایده آل هستند. با کمی تحقیق در مورد مکان، مطمئناً سفر شما موفقیت آمیز خواهد بود.

در حالی که بسیاری از ماهیگیران صبح زود بیدار می شوند، در یک روز روشن و آفتابی، اغلب می توانید بهترین نتایج را در اواسط بعد از ظهر بدست آورید. اگر آسمان خاکستری و ابری است، اما باد زیاد نمی‌وزد، می‌توانید در طول روز به مقدار زیادی ماهیگیری کنید.

قبل از رفتن به ماهیگیری، آب و هوا را بررسی کنید. از آنجایی که آب و هوا غیرقابل پیش بینی است، بهتر است قبل از رفتن به سفر ماهیگیری، پیش بینی را بررسی کنید. اگر در وسط دریاچه باشید و طوفان رعد و برق غیرمنتظره ای به وجود بیاید، همه چیز به سرعت می تواند خطرناک شود. در قسمت امن بمانید و آب و هوا را بررسی کنید.

هنگام ماهیگیری به باد توجه کنید. هنگامی که باد شدید باشد، ماهی احتمالاً با جریان حرکت می کند و در یک ساحل دریاچه متمرکز می شود. بر خلاف باد پرتاب کنید تا خط شما جریان را دنبال کند. با این حال، هر زمان که باد شدید باشد، ماهی ها به احتمال زیاد در نزدیکی انتهایی هستند که دسترسی به آنها بسیار سخت تر است.

fishing

استفاده از طعمه مناسب کلید ماهیگیری حرفه ای است. طعمه ای را انتخاب کنید که با شرایط موجود مناسب باشد. طعمه ایده آل بسته به نقطه خاصی در آب و زمان روز متفاوت خواهد بود. هدف هر ماهی گیر متفاوت است و هر طعمه برای اهداف مختلف و مکان های خاص استفاده می شود. با کمی تمرین، به زودی قادر خواهید بود برای هر موقعیتی فریب مناسب را انتخاب کنید. بسیاری از ماهیگیران حرفه ای دوست دارند از حشره و کرم هایی که رنگ روشن تری دارند به عنوان طعمه ماهی گیری استفاده کنند . محبوب ترین کرم ها و حشره ها سفید، خاکستری، دودی یا زرد هستند.این جانوران شفاف معمولاً دارای لکه های منعکس کننده نور هستند و می توانند صید شما را افزایش دهند. اگر به نظر می رسد نمی توانید چیزی را بگیرید، از طعمه رنگ آب استفاده کنید.

ماهی ها صرف نظر از اینکه چه ساعتی از روز است همیشه در اطراف هستند، اما چند بار از روز فعال تر هستند. صبح زود و اواسط غروب بهترین زمان برای صید ماهی است زیرا بهترین زمان تغذیه آنهاست.

هنگام ماهیگیری فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب خود را به همراه داشته باشید. محافظت از خود در برابر نور خورشید حتی در روزهای ابری یا در اواسط زمستان مهم است. باید 30 دقیقه قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. کمی استراحت کنید و هر دو ساعت یکبار ضد آفتاب خود را دوباره بزنید. به صورت و گردن خود توجه ویژه ای داشته باشید.

اگر می‌خواهید دوستان ماهیگیری پیدا کنید، در نظر بگیرید که با یک قایق مهمانی بروید. یک قایق مهمانی تمام ابزارهای مورد نیاز برای ماجراجویی ماهیگیری را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها اغلب ماهی را از خط شما خارج می کنند و حتی آن را برای شما تمیز می کنند. در حالی که آنها کار سختی را انجام می دهند، می توانید از ماهیگیری با دوستان جدید خود لذت ببرید.

روش صحیح تمیز کردن ماهی خود را پس از صید بیاموزید. برای این کار باید یک میز برش و یک چاقوی کوچک داشته باشید. شکم را برش دهید، از سر شروع کنید و به سمت دم حرکت کنید. در حالی که اندام های آن را در جهت مخالف بیرون می آورید، سر آن را ببرید. این کار ماهی تمیزی به شما می دهد .

هنگام استفاده از کرم های خاکی یا خزنده های شب برای طعمه، مهم است که آنها را محکم روی قلاب نخ کنید. اگر کرم به طور محکم روی قلاب چسبانده شده باشد، به احتمال زیاد ماهی را قلاب می کنید. استفاده از یک قلاب کوچک ایده خوبی است. هر کسی که ماهیگیری می کند باید همیشه قلاب های خود را تا حد امکان تیز نگه دارد. شما نمی خواهید یک ماهی را به دلیل یک قلاب نامرغوب از دست بدهید. ساده ترین راه برای آزمایش اینکه آیا قلاب شما به اندازه کافی تیز است یا خیر این است که نوک آن را در امتداد ناخن خود بکشید و ببینید آیا آن را خراش می دهد یا خیر.

طعمه صحیح بخش فوق العاده مهم ماهیگیری است. اگر از طعمه‌ای استفاده می‌کنید که اصلاً برای آنها جذابیت ندارد، هرگز ماهی نمی‌گیرید. در عوض، تفاوت های بین انواع طعمه را یاد بگیرید و همیشه ماهی خود را با طعمه ای جذاب هدف بگیرید تا صید بزرگتری داشته باشید!

 

 

 

با استفاده از این نکات به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

کسب درآمد از طریق اینترنت ممکن است سخت به نظر برسد و این امر مخصوصاً زمانی صادق است که چیزهای زیادی در مورد آن یاد نگرفته باشید. اما انجام این کار به طرز شگفت آوری ساده است، به خصوص اگر دانش درستی داشته باشید. در این مقاله نکات و ترفندهایی را ارائه می دهیم که به شما در شروع کار کمک می کند.

کسب و کار اینترنتی

حواستان به کلاه برداری های آنلاین باشد. ممکن است تبلیغات زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود داشته باشد، اما باید مراقب تبلیغاتی باشید که وقت شما را تلف می کنند و هدفی جز کلاه برداری ندارند. قبل از امضای هر چیزی، مطالبی درباره سرمایه‌گذاری‌هایی را که می‌خواهید شروع کنید را بخوانید.

یک راه عالی برای کسب درآمد آنلاین این است که از سایتی مانند دیوار یا شیپور برای فروش چیزهایی که خودتان ساخته اید استفاده کنید. اگر استعدادی دارید، از خیاطی گرفته تا بافندگی و نجاری، می توانید از طریق بازارهای آنلاین ارائه خدمات داشته باشید. مردم اقلامی را می خواهند که دست ساز باشند، پس دست به کار شوید!

به عنوان خریدار ثبت نام کنید این یک راه عالی برای کسب درآمد است زیرا باید از مکان های مختلف خرید کنید و تجربه خرید خود را یادداشت برداری کنید. به یاد داشته باشید، کسب درآمد آنلاین یک بازی طولانی مدت است! وقتی صحبت از درآمد آنلاین به میان می آید، هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی افتد. ساختن فرصت شما زمان می برد. ناامید نشو هر روز روی آن کار کنید، و می توانید تفاوت بزرگی ایجاد کنید. پشتکار و فداکاری کلید موفقیت است!

اگر قصد دارید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید، ابتدا حداقل به یک فروم بپیوندید. چیزهای زیادی برای آموختن وجود دارد، و شما می توانید این کار را از روی اشتباهات دیگران انجام دهید، نه اینکه مجبور باشید اشتباهات خود را بسازید. خودتان را معرفی کنید، سوال بپرسید و ارتباط برقرار کنید. شبکه‌سازی برای موقعیت‌های پول‌سازی آنلاین می‌تواند به مشاغل بسیار پرسود تبدیل شود.

فروم

درباره کارهایی که دیگران برای کسب درآمد آنلاین انجام می دهند تحقیق کنید. این روزها راه های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد. کمی وقت بگذارید تا ببینید موفق ترین افراد چگونه این کار را انجام می دهند. ممکن است راه‌هایی برای کسب درآمد بیابید که قبلاً به آن فکر نمی‌کردید! یک دفتر خاطرات داشته باشید تا در حین حرکت همه آنها را به خاطر بسپارید. اگر می خواهید درآمد خود را به حداکثر برسانید، در گوگل جستجو کنید. پرس و جو شما نتایج زیادی ایجاد خواهد کرد. هنگامی که یک فرصت خوب پیدا کردید، در مورد اعتبار و بررسی های شرکت تحقیق کنید. هر چه انتخاب می کنید، محتاط باشید.

امروزه موقعیت های دستیار زیادی به صورت آنلاین موجود است. اگر در کارهای اداری مهارت دارید و از نظر فنی مهارت دارید، می توانید یک دستیار مجازی باشید که پشتیبانی اداری، پشتیبانی تلفنی یا VoIP و خدمات احتمالی به مشتریان را ارائه می دهد. ممکن است برای انجام این کارها به آموزش نیاز داشته باشید. با این حال، یک گروه غیرانتفاعی به نام انجمن بین‌المللی کمک مجازی می‌تواند به شما کمک کند تا آموزش‌ها و گواهی‌های لازم را دریافت کنید.

دستیار آنلاین

بر اساس انتظارات خود در مورد کسب درآمد آنلاین باشید. هنوز هم زمان و تلاش می خواهد. یک ساعت در روز را از برنامه خود دور کنید تا به صورت آنلاین روی چیزها کار کنید، اما هنوز کار روزانه خود را رها نکنید. ممکن است روزها یا حتی هفته ها طول بکشد تا اینکه حتی بدانید در چه کاری خوب هستید. آیا در مورد سایت “دریافت پول” شنیده اید؟ محبوبیت آنها به ویژه در میان نسل جوان در حال افزایش است. می توانید با اشتراک در خبرنامه ها، انجام بازی ها و تکمیل نظرسنجی ها درآمد کسب کنید. به خصوص اگر مهارت قابل فروش ندارید، این ممکن است ساده ترین راه برای شما برای کسب درآمد آنلاین باشد. با این حال، مطمئن شوید که یک سایت معتبر برای کار پیدا کرده اید.

اگر زمان اضافی دارید و نیاز به کسب درآمد آنلاین دارید، از مزایای پرداختی به ازای هر پست استفاده کنید. مردم به شما نیاز دارند که برای تبلیغ یک محصول یا ارائه یک بررسی خوب در سایت خود پست بگذارید که در دراز مدت به آنها کمک می کند. در ازای آن مبلغ خوبی به شما پرداخت خواهند کرد. برای کسب درآمد آنلاین بنویسید. تعداد کمی از شرکت های قانونی وجود دارند که به افراد برای نوشتن مقالات آنلاین پول می دهند. شما می توانید شرکت های مختلفی را پیدا کنید که برای نوشتن محتوای مختلف با موضوعات مختلف به شما پول می دهند. اگر از نوشتن لذت می برید، باید تحقیق کنید تا به دنبال شرکت هایی بگردید که برای نوشتن آنلاین به شما پول می دهند.

با فروش تصاویر می توانید درآمد کسب کنید. بازار بزرگی برای عکاسی وجود دارد. مردم به تصاویر برای وب سایت ها، بروشورها و موارد دیگر نیاز دارند. تا زمانی که تصاویر حاوی برند یا حق چاپ نباشد، قابل قبول خواهند بود. وب‌سایت‌های معتبری وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا به هدف خود برسید.

عکاس

هرگز در سایتی که ادعا می کند فرصت های درآمد نامحدودی به شما ارائه می دهد، پول زیادی سرمایه گذاری نکنید. به احتمال زیاد آنها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهند که اگر زمان صرف می کردید، می توانستید پیدا کنید. این برای نظرسنجی های آنلاین و همچنین هر فرصت دیگری برای کسب درآمد اضافی صادق است.

 

نکات عالی برای خرید تبلت مناسب

تبلت ها ابزارهای شگفت انگیزی هستند. آنها مانند یک لپ تاپ هستند، اما کوچکتر ، آن ها فوق العاده قدرتمند هستند و می توانند حجم زیادی از داده ها را در خود نگه دارند. اگر می‌دانید چه کاری باید انجام دهید، تبلت شما می‌تواند همه این کارها را برای شما انجام دهد، از ویدئو کنفرانس گرفته تا پردازش متن. برای دریافت توصیه هایی که به شما کمک می کند از لپ تاپ خود صرف نظر کنید، ادامه دهید زیرا تبلت شما همه این کارها را برای شما انجام می دهد.

مراقب برنامه هایی باشید که برای دانلود انتخاب می کنید. برخی از برنامه‌ها می‌توانند برای سیستم‌عامل آی‌پد شما بسیار مضر باشند و برخی دیگر باتری شما را با سرعت بسیار زیادی تخلیه می‌کنند. می‌توانید نظرات یک برنامه را قبل از دانلود مستقیماً در صفحه‌ای که برای دانلود آن به آن دسترسی دارید، بررسی کنید.

برای تبلت خود قاب و محافظ صفحه نمایش با کیفیت بخرید. احتمالاً پول زیادی برای تبلت خود پرداخت کرده اید، بنابراین باید مطمئن شوید که از آن در برابر آسیب محافظت می کنید. یک قاب با کیفیت خوب از تبلت شما در برابر افتادن تصادفی جزئی محافظت می کند، در حالی که یک محافظ صفحه از خراشیدگی صفحه جلوگیری می کند.

هرگز تبلت خود را در ماشین داغ یا هر محیط مشابهی رها نکنید. گرمای شدید دستگاه های باتری را کاهش می دهد. قرار گرفتن آن در معرض گرما و نور شدید می تواند بر توانایی باتری برای نگه داشتن شارژ برای مدت طولانی تأثیر بگذارد. این نوع آسیب در گارانتی شما پوشش داده نمی شود، و این کار اشتباه ممکن است گران تمام شود.

از برنامه هایی که دائماً روی دستگاه شما اجرا می شوند آگاه باشید. بسیاری از برنامه‌هایی که آی‌پد اجرا می‌کند می‌توانند هنگام انجام کارهای دیگر در پس‌زمینه بمانند. برای اینکه بدانید در هر زمان مشخص چه چیزی در تبلت شما فعال است، روی دکمه Home دوبار کلیک کنید. نواری در نزدیکی پایین صفحه نمایش داده می شود که برنامه های فعال فعلی را فهرست می کند. پس از پایان کار، انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا نوار از دید خارج شود.

تمام کارهایی که با دکمه های کناری می توانید در تبلت خود انجام دهید را بیاموزید. این یک راه مفید برای روشن و خاموش کردن هشدارهای صوتی بدون تأثیر بر صدای پخش شما است. همچنین می توانید از آن برای قفل کردن صفحه نمایش خود استفاده کنید تا به طور خودکار چرخانده نشود. اگر می‌خواهید از آن برای عملکرد دیگری استفاده کنید، می‌توانید آن را در منوی تنظیمات عمومی تغییر دهید.

برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی خود در صورتی که نگران دسترسی های غیرمجاز هستید، می توانید رمز عبور خود را به گونه ای پیکربندی کنید که پس از تعداد مشخصی از تلاش های ناموفق، همه داده ها حذف شوند. با انجام این کار، هر زمان که فردی ده بار سعی کند رمز عبور را وارد کند، تمام داده های تبلت پاک می شود. هر بار که ایمیلی دریافت می کنید صدای زنگ زدن آی پد شما می تواند آزاردهنده باشد. خوشبختانه، این ویژگی را می توان به راحتی غیرفعال کرد. فقط دکمه تنظیمات و سپس General را انتخاب کنید. در نهایت بر روی گزینه Sounds کلیک کنید. در اینجا می توانید صدا را خاموش کنید یا میزان صدا را تنظیم کنید.

اگر می‌خواهید بک‌آپ‌های تبلت خود را ایمن کنید، می‌توانید این کار را با باز کردن iPad خود در iTunes، رفتن به برگه خلاصه و انتخاب Encrypt Data انجام دهید. به این ترتیب، در صورتی که اتفاقی بیفتد، تمام اطلاعات آی پد در امان خواهد بود.

یک محافظ صفحه روی آیپد خود قرار دهید. با دید نمایشگر تداخلی ایجاد نمی کند. محافظ صفحه از آی پد شما در برابر روغن و آلودگی از انگشتان شما محافظت می کند. این یک راه عالی برای جلوگیری از خراش دائمی صفحه نمایش شما است. در صورت خراشیدگی محافظ، به راحتی قابل تعویض است.

هرگز وقت خود را برای پرسه زدن بی هدف در کتابخانه موسیقی خود به دنبال آهنگی که امیدوارید بشنوید تلف نکنید. از قابلیت جستجوی Spotlight استفاده کنید. فقط کافی است در صفحه اصلی خود به سمت راست تلنگر بزنید تا به Searchlight برسید. یا می توانید دکمه Home را فشار دهید. این ویژگی همچنین در راه اندازی برنامه ها مفید است و می تواند به شما در یافتن مخاطبین نیز کمک کند. اگر مطمئن نیستید که آیا یک تبلت برای شما مناسب است یا نه، باید از یکی از دوستان خود بخواهید که قرض بگیرید. پس از یک یا دو ساعت بازی با آن، آنگاه ایده بسیار بهتری از اینکه دقیقاً چه توانایی هایی دارد و چه کاری می تواند برای زندگی شما انجام دهد خواهید داشت.

در مورد نحوه محافظت از داده های شخصی خود به بهترین شکل بیاموزید. به خصوص اگر اطلاعات بسیار حساسی در مورد آن داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که اگر شخصی موفق شد ده بار رمز عبور مناسب را به ترتیب متوالی وارد کند، تمام اطلاعات خاص خود را به طور کامل پاک کنید. این می تواند بعداً شما را از دردسر بزرگ نجات دهد. صفحه‌کلید جدید مملو از ویژگی‌ها است، به طوری که برخی از آنها پنهان به نظر می‌رسد. کلید آپوستروف جدید در صفحه کلید مجازی در صفحه دوم قرار دارد. دکمه “!” برای چند لحظه کلید بزنید و می توانید این صفحه دوم را با آپستروف فوری دور بزنید. صفحه نمایش را در خود برنامه iBooks کم یا روشن کنید. به جای ورود به منوی تنظیمات هنگام مطالعه، نماد خورشیدی شکل را در سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید. از نوار لغزنده برای تنظیم روشنایی صفحه استفاده کنید. این میانبر به شما این امکان را می دهد که روشنایی را بدون ناوبری تغییر دهید.

تبلت یک دستگاه قابل حمل فوق العاده است، اما همیشه مطمئن شوید که از آن به درستی مراقبت کنید. تبلت خود را از گرمای بیش از حد یا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. گرما و نور خورشید می تواند به طور جدی عمر باتری شما را کاهش دهد و در نتیجه مدت زمان استفاده از تبلت را قبل از اینکه مجبور به وصل کردن آن شوید را کاهش دهد.