چگونه کمپینگ را از طریق فناوری آسان‌تر کنیم

کمپینگ فرصتی برای ارتباط مجدد با طبیعت و لذت بردن از فضای باز است. با این حال، برخی از افراد ممکن است با ایده حضور در جنگل در شب، یا حتی فکر خوابیدن در جایی غیر از یک ساختمان، دچار استرس شوند. برای آرام کردن ترس های همکار خود و داشتن یک سفر آماده که برای همه مهیج است، به خواندن ادامه دهید.

در اسرع وقت جای خود را در کمپ رزرو کنید. به خصوص در تابستان، بسیاری از افراد علاقه مند به کمپینگ با خانواده خود هستند. اگر در فصل زمستان رزرو خود را انجام دهید، به احتمال زیاد بهترین نرخ ممکن را دریافت خواهید کرد. این پس انداز می تواند به سرگرمی بیشتر خانوادگی در طول تعطیلات شما تبدیل شود.

اگر در حال برنامه ریزی برای هر نوع کمپینگی هستید، یکی از وسایلی که باید حمل کنید، کیت آتش نشانی است. اگر در شرایط بقا هستید، آتش راهی برای پختن غذا، گرم نگه داشتن شما، تصفیه آب و سیگنال دادن به کمک است. بسیاری از فروشگاه های کمپینگ، استارت های آتش نشانی را می فروشند که می توانند در صورت خیس بودن و بدون نیاز به سوخت استفاده شوند. همچنین، زمانی که در شرایط بقا نیستید، آتش درست کنید تا بدانید در صورت نیاز می توانید این کار را انجام دهید.

در حالی که شما این تصور را از یک سفر کمپینگ مملو از سرگرمی دارید، بسیاری از اوقات به نظر می رسد که خراش ها و بریدگی ها با آن همه سرگرمی همراه هستند. مطمئن شوید که یک جعبه کمک های اولیه با خود به طبیعت ببرید زیرا تصادفات اتفاق می افتد و همیشه بهتر است که ایمن باشید تا متاسف باشید. امیدوارم با خیال راحت بسته بندی شود، اما خیالتان راحت باشد که اگر اتفاقی بیفتد آماده هستید.

از هر گونه حیات وحشی که ممکن است با آن در تماس باشید اجتناب کنید. خرس ها به یک مشکل نسبتاً بزرگ در کمپینگ ها تبدیل شده اند. در برخی از پارک‌ها، آنها برای دسترسی به غذا، صندوق عقب ماشین را می‌شکنند. راکون ها نیز در بسیاری از کمپ ها مشکل بزرگی هستند. آنها نه تنها باهوش هستند و می توانند به راحتی به منابع غذایی شما دسترسی پیدا کنند، بلکه می توانند ناقل بیماری نیز باشند.

از زیاد کردن وسایل برای فرزندانتان نترسید. کمپینگ بهم ریخته است. بچه ها خاک را دوست دارند. همانطور که آنها در حال لذت بردن از محیط طبیعی هستند، ممکن است متوجه شوید که خاک به خاک اضافه می شود. برای فرزندانتان لباس اضافی همراه داشته باشید. خود را همیشه آماده نگه دارید.

قبل از عزیمت به یک سفر کمپینگ، پیش بینی مقصد خود را بررسی کنید. این می تواند به شما ایده دهد که در سفر خود چه چیزی را تجربه خواهید کرد. زمانی که تصوری از نحوه رفتار آب و هوا در حین کمپینگ دارید، می توانید لباس و تجهیزات مناسب را بسته بندی کنید.

اگر از چادر برای کمپینگ استفاده می کنید، برای خرید چادر خود فکر زیادی کنید. آب و هوا را در نظر بگیرید. محدوده قیمت خود را در نظر بگیرید. چند وقت یکبار از این چادر استفاده خواهید کرد؟ شما نمی خواهید چادری بخرید که نتواند در مقابل عناصر بایستد. در عین حال، لازم نیست برای چادری که قصد دارید فقط یک بار از آن استفاده کنید، هزینه زیادی بپردازید.

برای کودکان خود یک “صبحانه جنگلی” درست کنید. جعبه های میوه، آب میوه و جعبه های کوچک غلات را به درختان ببندید. بگذارید بچه های کوچکتر بیدار شوند و برای صبحانه شکار کنند. این یک راه سرگرم کننده برای شروع روز و چیزی است که بچه ها هر روز صبح منتظر آن هستند.

مطمئن شوید که محل کمپ شما قبل از تعطیلات شب کامل است. هنگام ماجراجویی در یک RV، قبل از تاریکی هوا با خیال راحت پارک کنید. اگر قصد دارید چادر بزنید، یک منطقه صاف از زمین خشک را پیدا کنید. اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است پس از تاریک شدن هوا در یک منطقه ناامن و ناامن باشید. می توانید ببینید که چگونه کمپ خود را راه اندازی کنید، که تا حد زیادی از ناامیدی نجات خواهد یافت.

هر روز هر آبی که در فریزر شما جمع شده است بریزید. شما می خواهید این کار را انجام دهید تا از ذوب شدن یخ داخل آب به آب جلوگیری کنید. همچنین ایده خوبی است زیرا هر گونه آلاینده ای که از غذاهایی که در آن دارید وارد آب شده است، می تواند خارج شود.

جعبه کمک های اولیه همراه داشته باشید. کمپینگ سرگرم کننده است. همچنین می تواند کمی خطرناک باشد. همیشه آماده باشید. خراش ها و بثورات کوچک به ویژه در طبیعت رایج هستند. یک کیت کمک های اولیه اضطراری پر از هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشید همراه داشته باشید. اگر مشکلی پیش بیاید خوشحال خواهید شد که این کار را انجام داده اید.

چراغ قوه ها و باتری های اضافی را بسته بندی کنید. می تواند در شب کاملاً تاریک شود، دور از تمام چراغ های شهر. منبع نور بسیار مهم است. در هر صورت چند چراغ قوه یدکی همراه داشته باشید. مطمئن شوید که باتری های اضافی را نیز بسته بندی کنید. منبع نور چیزی است که نمی خواهید خودتان را بدون آن پیدا کنید.

هنگامی که در کمپینگ هستید، هرگز نباید چیزی بخورید، مگر اینکه کاملاً از آنچه که هست مطمئن باشید. هیچ چیز بدتر از یک مورد قوی از مشکلات معده زمانی نیست که شما هم از مراقبت های پزشکی و هم از توالت دور هستید. توصیه می شود فقط غذاهایی را بخورید که همراه خود دارید.

تعداد زیادی از آسیب های ناشی از کمپینگ مستقیماً به دلیل بی احتیاطی در آتش است، بنابراین حتماً از آتش با احتیاط استفاده کنید. ابتدا مطمئن شوید که آتش سوزی در منطقه محل کمپ شما مجاز است. حلقه ای از سنگ ها را در اطراف آتش قرار دهید تا آن را مهار کنید.

نکاتی برای انتخاب هتل هنگام سفر

 برنامه ریزی برای تعطیلات ، تلاش زیادی می طلبد. شما نه تنها نیاز به انتخاب محل تعطیلات و ترتیب حمل و نقل دارید، بلکه باید رزرو هتل را نیز انجام دهید. تصمیم اشتباه می تواند سفر را خراب کند. این مقاله پر از توصیه های عالی در مورد رزرو هتل مناسب  است.

برای اینکه تعداد چمدان خود را در سفرهای طولانی به یک مقصد به حداقل برسانید، هتلی را انتخاب کنید که امکان شستشو را دارد. به این ترتیب، مجبور نیستید چمدان های زیادی را ببندید و زمانی که تقریباً در نیمه راه سفر هستید، می توانید همه چیز را بشویید و خشک کنید. وقتی نزدیک به زمان رفتن است، این روند را تکرار کنید تا با یک دسته لباس کثیف به خانه نرسید.

هتل

اگر برای کار و اقامت در هتل سفر می کنید، حداقل فاصله معقولی از محوطه استخر برای اتاق بخواهید. احتمالاً دوست دارید در اتاقی باشید که بتوانید در آن تمرکز کنید. سطح سر و صدا در نزدیکی استخر می تواند حواس پرت کننده باشد. اتاقی ساکت انتخاب کنید که بتوانید در آن متمرکز باشید.

برای صرفه جویی در هزینه اقامت در هتل، از قبل رزرو کنید. تعداد کمی از هتل ها وجود دارند که رزرو اتاق خود را از چند ماه قبل با تخفیف های خوب پاداش می دهند. برخی از محبوب ترین هتل های زنجیره ای می توانند تا 50 درصد پس انداز به شما بدهند.

اگر حفظ محیط زیست مورد علاقه شماست، می توانید تعطیلات “سبز” را انتخاب کنید. خوشبختانه امروزه هتل های سبز زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی از هتل های جدیدتر با در نظر گرفتن استانداردهای سبز ساخته شده اند. برخی از هتل های قدیمی به سادگی انواع روش های سازگار با محیط زیست را برای آگاهی از محیط زیست انتخاب می کنند. از آژانس رزرو خود در مورد هتل های سبز بپرسید.

green vacation

اگر قصد دارید از هر لیوانی از مینی بار هتل استفاده کنید، ابتدا آن را بشویید. حتی اگر تمیز به نظر برسند، ممکن است با یک پاک کننده شیمیایی پاک شده باشند. بسیاری از کارکنان خانه داری از همان محصولاتی استفاده می کنند که برای تمیز کردن شیشه ها و آینه های آن شیشه ها استفاده می کنند.

قیمت هر اتاقی که در هتل داده می‌شود، تحت تأثیر زودهنگام رزرو اتاق قرار می‌گیرد. هتل ها بر اساس آنچه در دسترس است به اتاق ها قیمت می دهند. در صورت امکان، رزرو خود را بیش از یک روز قبل انجام ندهید. این بهترین راه برای به دست آوردن بهترین قیمت است. اتاق‌های خالی برای هتل درآمدی ندارند، بنابراین آن‌ها حاضرند قیمت آن را کاهش دهند.

برای صرفه جویی در هزینه سفر وقتی با خانواده پرجمعیت سفر می کنید، هتلی را انتخاب کنید که صبحانه رایگان ارائه می دهد. با کاهش پرداخت هزینه یک وعده غذای روزانه در جاده، مقدار قابل توجهی پول پس انداز می‌کنید.

هتل های زنجیره ای را که قصد رزرو با آن را دارید در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. معاملات و تبلیغات اغلب ابتدا یا گاهی اوقات فقط در فیس بوک و توییتر تبلیغ می شوند. از طریق رسانه های اجتماعی خود را به کارکنان هتل معرفی کنید تا ببینید آیا می توانید نکاتی را از آنها در مورد رزرو عالی دریافت کنید.

اگر با کودکان سفر می‌کنید، هنگام تماس برای رزرو، حتماً نیازهای خود را به میز پذیرش بگویید. به عنوان مثال، آیا به یک بسته و بازی نیاز دارید؟ قبل از اینکه در هتل حاضر شوید، آن را اعلام کنید. همچنین، بپرسید که آیا در اتاق فضایی برای چیدن تخت کودک وجود دارد یا خیر. ممکن است لازم باشد یک اتاق بزرگتر بخواهید تا تمام خانواده شما راحت باشند.

قوانین سیگار کشیدن در هتل خود را بدانید، به خصوص اگر سیگار می کشید. بسیاری از مکان ها دارای اتاق سیگار هستند. اگر اینطور است، باید یکی از آن اتاق ها را بخواهید. اگر آنها متوجه شوند که شما در منطقه غیر سیگاری سیگار کشیده اید، ممکن است از شما جریمه بگیرند.

هزینه های پنهان زیادی وجود دارد که می تواند هزینه اقامت در هتل شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به عنوان مثال، بسیاری از هتل ها روزنامه را خارج از اتاق شما تحویل می دهند و هزینه آن را از شما دریافت می کنند. برای اطمینان از اینکه هزینه ای بابت کالاهای ناخواسته دریافت نمی کنید، قبل از امضای اتاق هتل، قرارداد را به دقت بخوانید.

 

 

برای کمک به کاهش استرس، ماهیگیری را امتحان کنید

ماهیگیری یکی از بهترین فعالیت های تفریحی در جهان است. صید ماهی راهی عالی برای استراحت و لذت بردن از اوقات فراغت در طبیعت است. هرچه در ماهیگیری بهتر باشید، این کار برای شما سرگرم کننده تر است. این مقاله حاوی نکاتی است که به شما کمک می کند تا ماهیگیر ماهرتری شوید.

فردی که با طعمه ماهیگیری می کند عاقلانه است که در حین ماهیگیری ازنوعی نشانگر استفاده کند. تشخیص اینکه چه زمانی گاز می گیرید ممکن است سخت باشد و یک نشانگر خوب این مشکل را برطرف می کند. یکی را انتخاب کنید که به راحتی روی سطح آب برای شما قابل مشاهده باشد.

هنگام برنامه ریزی برای یک سفر ماهیگیری، مطمئن شوید که مکان مناسب را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر در زمستان ماهیگیری می کنید، می خواهید به دنبال آب های دنباله دار مانند رودخانه مار یا شاخه های دریاچه های بزرگ بگردید و در بهار، آب انبارها ایده آل هستند. با کمی تحقیق در مورد مکان، مطمئناً سفر شما موفقیت آمیز خواهد بود.

در حالی که بسیاری از ماهیگیران صبح زود بیدار می شوند، در یک روز روشن و آفتابی، اغلب می توانید بهترین نتایج را در اواسط بعد از ظهر بدست آورید. اگر آسمان خاکستری و ابری است، اما باد زیاد نمی‌وزد، می‌توانید در طول روز به مقدار زیادی ماهیگیری کنید.

قبل از رفتن به ماهیگیری، آب و هوا را بررسی کنید. از آنجایی که آب و هوا غیرقابل پیش بینی است، بهتر است قبل از رفتن به سفر ماهیگیری، پیش بینی را بررسی کنید. اگر در وسط دریاچه باشید و طوفان رعد و برق غیرمنتظره ای به وجود بیاید، همه چیز به سرعت می تواند خطرناک شود. در قسمت امن بمانید و آب و هوا را بررسی کنید.

هنگام ماهیگیری به باد توجه کنید. هنگامی که باد شدید باشد، ماهی احتمالاً با جریان حرکت می کند و در یک ساحل دریاچه متمرکز می شود. بر خلاف باد پرتاب کنید تا خط شما جریان را دنبال کند. با این حال، هر زمان که باد شدید باشد، ماهی ها به احتمال زیاد در نزدیکی انتهایی هستند که دسترسی به آنها بسیار سخت تر است.

fishing

استفاده از طعمه مناسب کلید ماهیگیری حرفه ای است. طعمه ای را انتخاب کنید که با شرایط موجود مناسب باشد. طعمه ایده آل بسته به نقطه خاصی در آب و زمان روز متفاوت خواهد بود. هدف هر ماهی گیر متفاوت است و هر طعمه برای اهداف مختلف و مکان های خاص استفاده می شود. با کمی تمرین، به زودی قادر خواهید بود برای هر موقعیتی فریب مناسب را انتخاب کنید. بسیاری از ماهیگیران حرفه ای دوست دارند از حشره و کرم هایی که رنگ روشن تری دارند به عنوان طعمه ماهی گیری استفاده کنند . محبوب ترین کرم ها و حشره ها سفید، خاکستری، دودی یا زرد هستند.این جانوران شفاف معمولاً دارای لکه های منعکس کننده نور هستند و می توانند صید شما را افزایش دهند. اگر به نظر می رسد نمی توانید چیزی را بگیرید، از طعمه رنگ آب استفاده کنید.

ماهی ها صرف نظر از اینکه چه ساعتی از روز است همیشه در اطراف هستند، اما چند بار از روز فعال تر هستند. صبح زود و اواسط غروب بهترین زمان برای صید ماهی است زیرا بهترین زمان تغذیه آنهاست.

هنگام ماهیگیری فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب خود را به همراه داشته باشید. محافظت از خود در برابر نور خورشید حتی در روزهای ابری یا در اواسط زمستان مهم است. باید 30 دقیقه قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. کمی استراحت کنید و هر دو ساعت یکبار ضد آفتاب خود را دوباره بزنید. به صورت و گردن خود توجه ویژه ای داشته باشید.

اگر می‌خواهید دوستان ماهیگیری پیدا کنید، در نظر بگیرید که با یک قایق مهمانی بروید. یک قایق مهمانی تمام ابزارهای مورد نیاز برای ماجراجویی ماهیگیری را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها اغلب ماهی را از خط شما خارج می کنند و حتی آن را برای شما تمیز می کنند. در حالی که آنها کار سختی را انجام می دهند، می توانید از ماهیگیری با دوستان جدید خود لذت ببرید.

روش صحیح تمیز کردن ماهی خود را پس از صید بیاموزید. برای این کار باید یک میز برش و یک چاقوی کوچک داشته باشید. شکم را برش دهید، از سر شروع کنید و به سمت دم حرکت کنید. در حالی که اندام های آن را در جهت مخالف بیرون می آورید، سر آن را ببرید. این کار ماهی تمیزی به شما می دهد .

هنگام استفاده از کرم های خاکی یا خزنده های شب برای طعمه، مهم است که آنها را محکم روی قلاب نخ کنید. اگر کرم به طور محکم روی قلاب چسبانده شده باشد، به احتمال زیاد ماهی را قلاب می کنید. استفاده از یک قلاب کوچک ایده خوبی است. هر کسی که ماهیگیری می کند باید همیشه قلاب های خود را تا حد امکان تیز نگه دارد. شما نمی خواهید یک ماهی را به دلیل یک قلاب نامرغوب از دست بدهید. ساده ترین راه برای آزمایش اینکه آیا قلاب شما به اندازه کافی تیز است یا خیر این است که نوک آن را در امتداد ناخن خود بکشید و ببینید آیا آن را خراش می دهد یا خیر.

طعمه صحیح بخش فوق العاده مهم ماهیگیری است. اگر از طعمه‌ای استفاده می‌کنید که اصلاً برای آنها جذابیت ندارد، هرگز ماهی نمی‌گیرید. در عوض، تفاوت های بین انواع طعمه را یاد بگیرید و همیشه ماهی خود را با طعمه ای جذاب هدف بگیرید تا صید بزرگتری داشته باشید!